× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

آینده خودتو بساز

12 قدم برای رسیدن به موفقیت بی انتها

نوع اثر : کتاب

ناشر : مجموعه سبکتو

نویسنده :

قیمت نسخه چاپی : 2,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 133

خلاصه اثر

برایان تریسی در کتاب آینده خودتو بساز: ۱۲ قدم برای رسیدن به موفقیت بی انتها، می گوید که چطور بی خیال اهداف و خواسته هایمان نشویم و چطور آن ها را به دست آوریم.

این میکروکتاب از ۱۲ اصل می گوید که پایه و اساس موفقیت بلند مدت هستند که با اجرای آن ها در زندگی تان به موفقیت های بزرگی می رسید که شاید زمانی برایتان یک آرزو بودند. فرقی نمی کند که چند سال مان باشد، همیشه آرزوها و اهدافی داریم اما معمولا خیلی زود آن ها را فراموش می کنیم یا به گوشه ذهن مان می بریم.

موفقیت در زندگی و کسب و کار، نه تنها نتیجه عملکردهای تصادفی یا اتفاقات مبتنی بر شانس نیست، بلکه در حقیقت، موفقیت امری کاملا قابل پیش بینی است. در عین حال برای دستیابی به موفقیت در بلند مدت باید هدف اصلی را به اهداف کوچک تر تقسیم و مسیر را به خوبی ترسیم کرد، تا بتوان به موفقیتی پایدار دست یافت.

میکروکتاب آینده خودتو بساز: ۱۲ قدم برای رسیدن به موفقیت بی انتها (Create your own future) به شما کمک می کند تا از طریق آشنایی با ۱۲ اصل دستیابی به «موفقیت پایدار» مسیر خود را تا رسیدن به هدف اصلی، روشن کنید. باید توجه داشته باشید که برای رسیدن به یک موفقیت پایدار، باید همان مسیر و فرآیندهای اثبات شده ای را دنبال کنید که دیگران دنبال کرده اند و شما باید در نهایت به همان جایی برسید که آن ها رسیده اند اما در این بین تنها یک متغیر وجود دارد که شما را از دیگران متمایز می کند: چقدر سریع به آن نقطه می رسید؟

در عمل، دستیابی به موفقیت پایدار به نحوه اعمال این ۱۲ اصل در زندگی تان بستگی دارد. اما این اصول، به نوبه خود، بر اساس چهار قانون کلیدی و منطقی پایه ریزی شده اند، قانون کنش و واکنش : هر اتفاق دلیلی دارد، حتی زمانی که ما دلایل وقوع آن را درک نمی کنیم. قانون احتمالات: برای هر رویداد، احتمالاتی وجود دارد که تحت شرایط خاصی رخ می دهند و شما از طریق آن ها می توانید آینده را به دقت پیش بینی کنید. قانون میانگین ها: رابطه مستقیمی بین تعداد کارهای مختلفی که انجام می دهید و احتمال موفقیت تان وجود دارد. قانون تقلید: اگر شما کارهایی را انجام دهید که سایر افراد موفق انجام داده اند، هیچ چیز نمی تواند مانع از گرفتن نتایج مشابه برای شما شود.

به طور خلاصه باید گفت که حقایقی بی انتها، با عنوان اصول جهانی وجود دارند که از آغاز تاریخ بشر اعمال شده اند و با درک این اصول و تلاش برای انجام اقداماتی هماهنگ، شما احتمال موفقیت خود را بیشتر خواهید کرد؛ همچنین با توجه به این اصول، زمان دستیابی به یک برنامه کارآمد برای رسیدن به موفقیت را کوتاه تر می کنید. انجام این کارها شما را فراتر از دستیابی به خوشبختی یا پدیده های تصادفی دیگر قرار می دهد؛ زیرا از همان الگویی پیروی می کنید که بسیاری دیگر هم به عنوان یک مزیت بزرگ از آن سود برده اند.

بنابراین هدف اصلی تان باید احتمال این که شما فردی در خور توجه هستید، موفقیت بسیاری کسب خواهید کرد و با زندگی تان سبب ایجاد یک تفاوت واقعی می شوید را افزایش دهد. برای کشف و درک استعدادتان، تا جای ممکن از بلاتکلیفی و عدم اطمینان به خود دور شوید. زندگی تان را به گونه ای سازماندهی کنید که بالاترین احتمالات برای دستیابی به اهداف تان شکل بگیرد. روابط علت و معلولی بین آنچه که می خواهید و نحوه رسیدن به آن را پیدا کنید. همه بخش های زندگی را کنترل کنید و آینده خودتان را بسازید. شما نباید چیزی را به شانس واگذار کنید.

برایان تریسی (Brian Tracy) یکی از نویسندگان مطرح دنیاست. یکی از معروف ترین کتاب های او در ایران کتاب قورباغه ات را قورت بده است. او در ابتدا باربر یک کشتی بود و به مدت ۸ سال روی کشتی کار می کرده است، اما یک روز به این نتیجه می رسد که با این کار نمی تواند آینده ای داشته باشد و فروشندگی را به عنوان شغل جدید انتخاب می کند. اما بر خلاف تصورش در این شغل هم موفق نمی شود و اوضاع مالی اش بدتر می شود، یک روز در اوج ناامیدی از خودش پرسید که چرا دیگران از من موفق ترند؟ چرا من نمی توانم به چیزهایی که دوست دارم برسم؟ و آن قدر به دنبال پاسخ به این سوال رفت که در نهایت راز موفقیت را فهمید.

او اکنون مدیر عامل شرکت تریسی است که در زمینه آموزش و توسعه مهارت های فردی فعالیت دارد. او به بیش از ۱۰۰۰ شرکت بزرگ مشاوره می دهد و در سمینارهایی که در سراسر دنیا برگزار می کند با بیش از ۵ میلیون نفر به طور مستقیم صحبت کرده است. کتاب ها و سمینارهای او به بیش از ۲۸ زبان دنیا ترجمه شده و یکی از پرفروش ترین نویسندگان جهان است. در حال حاضر ارزش شرکت او ۲۵۶ میلیون دلار است و او مشاور مقام های دولتی در آمریکا و کاناداست.

کتاب دیجیتال

2,000 تومان

حجم : 153.8 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 93

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

کتاب صوتی

3,000 تومان

حجم : 68.8 مگا بایت

مدت زمان : 71 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 16

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول: باور کنید که توانایی شما برای رسیدن به موفقیت فقط با تصوراتتان محدود می شود
فصل دوم: درباره آنچه می خواهید انجام دهید روشن و دقیق باشید
فصل سوم: برای افزایش دانش مورد نیازتان سخت تلاش کنید
فصل چهارم: بر حوزه کسب و کار خود مسلط شوید و نتایجی ارائه دهید که همواره برتر هستند
فصل پنجم: نگرش شما همه چیز است.
فصل ششم: روابط قوی ایجاد کنید، هر چه افراد بیشتری را بشناسید، فرصت های بیشتری برایتان پیش می آید
فصل هفتم: برای جذب فرصت های بیشتر، این عادت را در خود پرورش دهید که بخشی از درآمدتان را به طور منظم پس انداز کنید
فصل هشتم: از فکرتان استفاده کنید؛ چون ارزشمندترین دارایی است که در زندگی خواهید داشت
فصل نهم: برای به حداکثر رساندن نتیجه گیری خود، ذهنتان را بی وقفه و هر روز روی مهم ترین وظایف متمرکز کنید
فصل دهم: از هر لحظه خود استفاده کنید.
فصل یازدهم: شخصیت شما اهمیت دارد.
فصل دوازدهم: ثروت هوادار شجاعت است.
پایان

محصولات مشابه

بیشتر