× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

مادریار (جلد اول)

راهنمای تغذیه با شیر مادر و شیر خشک

نوع اثر : کتاب

ارائه دهنده : آذرسا

گوینده : نازنین آذرسا

گردآورنده : سمیه آذرسا

مجموعه اثر : مادریار

قیمت نسخه چاپی : 10,000 تومان

دریافت این اثر

کتاب صوتی 10,000 تومان
برچسب ها: تغذیه نوزاد

خلاصه اثر

مادر بودن یک موهبت است؛ لطفی است که پرودگار که خودش سرچشمه همه مهربانی ها ومحبت ها است درنهاد زن به ودیعه گذاشته است. پرودگار نعمت بچه دار شدن را به مادرها هدیه می کند و مادرها که امانت دار این لطف پروردگار مهربان هستند تمام هم وغم خود را برای پرورش وبه ثمررساندن این هدیه الهی به کار می گیرند.

دغدغه همه مادرها به خوبی انجام دادن وظیفه مادری وخوب پرورش دادن فرزندان عزیزشان است.

اولین گام هم در تحقق این پرورش، تغذیه مناسب و سلامت کودکان است.

هدف نویسنده در گردآوری این کتاب به اشتراک گذاشتن تجارب و نتایج مطالعات وی در زمینه تغذیه شیرخواران با شیر مادر و شیر خشک است تا مادران بتوانند با آگاهی کامل نحوه شیردهی از بدو تولد تا دوسالگی و اتمام شیردهی در مسیری که در پیش رو دارند به نحو احسن این وظیفه خطیر را به انجام رسانند.

این راهنما شامل مراقبت از مادر بعد از زایمان، مراقبت جهت تولید شیر و شیر افزایی، نحوه صحیح شیردهی، معرفی بیماریهای شایع نوزادی که با شیردهی مناسب کنترل و درمان می شوند، انواع شیرخشک، شیردهی با شیر مادر و خشک بر حسب تعداد نوبت شیردهی به ترتیب از ماه اول تا ماه ۲۴ به صورت ماه به ماه و در نهایت نحوه از شیرگرفتن و قطع شیردهی است.

کتاب صوتی

10,000 تومان

حجم : 103.9 مگا بایت

طول صدا : 113 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 2

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

قسمت اول
قسمت دوم

محصولات مشابه

بیشتر