× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
5 امتیاز
1 نفر

فراموش کردن شکست عشقی مخرب

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : آذرسا

گوینده : نازنین آذرسا

دریافت این اثر

کتاب صوتی 10,000 تومان
برچسب ها: شکست عشقی

خلاصه اثر

کتاب صوتی فراموش کردن شکست عشقی مخرب اثر نیکی بشارتی، راهنمایی برای جدا شدن از یک رابطه عاطفی است، تا بتوانیم یک شکست عشقی مخرب را به بهترین اتفاق زندگی مان بدل کنیم.

این کتاب برای کسانی نوشته شده که به پشت سر گذاشتن یک رابطه قدیمی و بازسازی زندگی جدید نیازی مبرم دارند. توصیه ها و برنامه گام به گام شما را در پیمودن این راه دشوار همراهی می کند. به نظرم اغراق آمیز نیست اگر وابستگی در روابط انسانی را رایج ترین نوع اعتیاد بدانیم. فیلم ها و سریال هایی که روزانه به این مسئله می پردازند گواهی بر این ادعاست. من و شما در این تجربیات تنها نیستیم و عقل حکم می کند در مواجه با این موقعیت های فلج کننده تجربیات گران بهای دیگران را نادیده نگیریم.

در این کتاب صوتی گفته شده است که وقتی بخشش صورت می گیرد و به بدی ها اجازه دور شدن از بدن داده می شود، علاوه بر این که بار سنگینی از دوش ما برداشته می شود درهای دوستی و محبت نیز گشوده خواهد شد. در این اثر برای آن هایی که در مبحث عشق به خود فعالیت داشته اند، هم چنین برای آن گروهی که تازه کار هستند، راه هایی برای فراگیری بهتر این موضوع مطرح شده است.

عشق به خود و عاشق شدن انسان نسبت به خودش، خصوصیت بسیار زیبا و جذابی است که می توان آن را با یادگیری پرواز مقایسه کرد. تصور کنید چقدر هیجان انگیز بود اگر همه ما قدرت پرواز داشتیم. پس بیایید از همین حالا دوست داشتن را آغاز کنیم. معمولا ما عشق به خود را با قید و شرط خاصی در نظر می گیریم و سپس در ارتباطات اجتماعی نیز دوست داشتن دیگران را مشروط می کنیم. همه می دانیم پیش از این که خودمان را دوست داشته باشیم و در درونمان عشق جوشش کند نمی توانیم دیگران را دوست بداریم.

در قسمتی از کتاب صوتی فراموش کردن شکست عشقی مخرب می شنویم:

احساس درون تان را خفه نکنید. گریه کنید. در سطوح اولیه از جدایی احتمال دارد حس تیره روزی و بی هدفی به شما دست دهد. شما نیازمند قبول کردن این احساسات هستید تا بتوانید به راه ادامه دهید و زندگی خود را از ابتدا شروع کنید.

تحقیقات نشان می دهد که قلب شکسته به مانند دردی واقعی بر روی ذهن شما تاثیر می گذارد. مطالعات بیانگر واکنش مغز به قلب شکسته، شبیه واکنش نرساندن کوکائین به بدن شخصی معتاد است. به هر حال بهترین روش برای آرام کردن خود و مقابله با شکست عشقی در مواقع ابتدایی جدایی بروز دادن احساسات و غم های درونی است.

خودداری کردن شما از گریه کردن و جلوگیری از آزاد کردن غم های درونی تان به معنی انکار جدایی شماست و این می تواند باعث انفجار ناگهانی احساسات شما شود و شک روحی شدیدی را به همراه دارد. اگر شما از افرادی هستید که احتیاج به تخلیه فیزیکی دارید با در نظر گرفتن مکانی مشخص مانند باشگاه و استفاده از ابزارهای مخصوص مانند کیسه های باکسینگ و آدمک های تمرینی می توانید غم و اندوه خود را تخلیه کنید و به آرامش و حس خوبی دست یابید.

کتاب صوتی

10,000 تومان

حجم : 96.1 مگا بایت

مدت زمان : 104 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.