× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

کمربند صاعقه

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : سپید ماه آوا

گوینده : میلاد تمدن

دریافت این اثر

کتاب صوتی رایگان

خلاصه اثر

کتاب صوتی کمربند صاعقه اثر پرویز دوایی، درباره مردی است که از خواهرش می خواهد با پارچه ای سیاه کمربندی پهن برایش درست کند تا...

در قسمتی از کتاب صوتی کمربند صاعقه می شنویم:

در خلوت نیمه تاریک معبد صندوق خانه، کتِ خانه ام را درآوردم. کمربند را که زیر کت پنهان کرده بودم باز کردم. با تمام طول قامتِ سیاهِ نویِ قشنگش آویخته شد. در میان دو بازو، در طول دو بازوی از هم گشوده نگاهش کردم. پشت و پیشش را نگاه کردم.

حلقه ی سفتِ سفید و در وسط آن علامت پاکیزه ی صاعقه، درست همان چیزی بود که آرزو کرده بودم (و امید نداشتم) که از کار در بیاید. کمربند را با آهستگی و ملایمتی که در خور آداب عزیز است به دور کمر پیچیدم. دو انتهایش را با دو سگک سیاه که به اندازه ی کمرم نشان شده بود، محکم کردم. کمربند بر پیکرم، دور کمرم محکم ماند. من حالا نه فقط صاحب کمربند که لایق کمربند بودم و تمامی بدنم از نژاد کمربند بود.

کتاب صوتی

رایگان

حجم : 15.4 مگا بایت

مدت زمان : 13 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه اندروید