× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

چگونه به کسی به راحتی وابسته نشویم

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : آذرسا

گوینده : نازنین آذرسا

قیمت نسخه چاپی : 5,000 تومان

دریافت این اثر

کتاب صوتی 5,000 تومان
برچسب ها: موفقیت

خلاصه اثر

جول اوستین در کتاب صوتی چگونه به کسی به راحتی وابسته نشویم، به شما می آموزد که بدون تکیه و وابستگی بر دیگران به موفقیت های چشم گیری در زندگی برسید.

این اصل را یاد بگیرید که به دیگران تکیه نکنید و برای دلگرمی، تایید، ارزش و اعتبار سراغ خدا بروید. شما نمی توانید به همسر، والدین، مربی، معلم و به فرزند خود متکی باشید، آن ها شاید خیلی شما را دوست داشته باشند، اما هیچ کس نیست که بتواند تمام نیاز های شما را برآورده سازد، فقط خداوند است که می تواند نیازهای شما را برآورده کند. اگر چشم شما فقط به مردم باشد، نهایتاً سرخورده و دلخور می شوید، از آن ها متنفر می شوید و استرس می گیرید.

خداوند برای تمام آن بی انصافی هایی که برایتان رخ داده دو برابر جبران خواهد کرد، دیگر از مردم انتظار نداشته باشید چیزی را برایتان جبران کنند، دیگر سعی نکنید کسی را مجبور به عذرخواهی کنید و یا قبول کنند اشتباه کرده اند و به شما چیزی را بدهند که خودشان هم ندارند. اگر سراغ خدا بروید، او برایتان کاری می کند که از حالا به بعد زندگی تان چنان پربرکت و رضایت بخش باشد که دیگر حتی فکر گذشته را هم نکنید.

جول اوستین می گوید: «بسیار حس قشنگی است که دیگران ما را باور داشته باشند یا کاری کنند که ما احساس با ارزشمند بودن بکنیم. ما عاشق زمانی هستیم که همسرمان از ما تعریف می کند یا زمانی که دوستی به ما دلگرمی می دهد یا وقتی که همکاران مان تا دیروقت می مانند تا در پروژه به ما کمک کنند.

خدا از مردم استفاده می کند تا به ما کمک کند به سمت اهدافمان حرکت کنیم. اما نکته این است، شما نباید آنقدر به دیگران وابسته شوید تا احساس لیاقت و ارزشمندی ای که در وجودتان احساس می کنید، به رفتاری که دیگران با شما می کنند، بستگی داشته باشد. آسان است که به تعریف هایی که دیگران از ما می کنند عادت کنیم، به دلگرمی هایشان عادت کنیم یا به تشویق کردن هایشان عادت کنیم.

شما به خاطر اینکه حس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید، به آن ها عادت می کنید، به خاطر اینکه باعث اعتبار بخشیدن به شما می شوند یا احساس لیاقت بکنید، به آن ها عادت می کنید اما درست مثل مواد مخدر، اگر شما را نسازند و انتظارات تان را برآورده نکنند، ناامید می شوید...»

جول اوستین (Joel Osteen)، یکی از بزرگ ترین روانشناسان انگیزشی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. محتوای صحبت های این فرد، طوری هست که بیشتر به جلسات مشاوره روانشناسی شباهت دارد تا موعظه دینی. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می شناسند. او تا به حال کتاب های پرفروشی را منتشر کرده که به زبان های مختلف ترجمه شده اند.

کتاب صوتی

5,000 تومان

حجم : 34.1 مگا بایت

مدت زمان : 37 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.