× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

آتش و خشم

درون کاخ سفید ترامپ

نوع اثر : کتاب

ناشر : تیسا ساغر مهر

نویسنده :

مترجم : یاسین قاسمی

قیمت نسخه چاپی : 40,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 399

رده بندی کنگره : E۹۱۲‏‫‮‭/و۸آ۲ ۱۳۹۷

رده بندی دیویی : ۹۷۳/۹۳۳۰۹۲

شماره کتابشناسی ملی : 5099926

شابک : 978-600-8942-38-2

سال نشر : 1397

خلاصه اثر

کتاب «آتش و خشم»، روایاتی از ماجراهای درون کاخ سفید است که بر اساس گفت و گوهایی شکل گرفته که مایکل وولف (نویسندهٔ کتاب) در یک دورهٔ زمانی ۱۸ماهه با ترامپ و بیشتر اعضای کارکنان ارشد او انجام داده است.

اولین گفت و گوی او پیش از انتخابات و زمانی که ترامپ کاندیدای رئیس جمهوری بود، انجام شده بود. نویسنده در پیشگفتار این کتاب دربارهٔ برخورد دولت ترامپ با او نوشته است که:« با اینکه دولت ترامپ خصومت با مطبوعات را به سیاست مجازی خود تبدیل کرده است، اما در سالیان اخیر از هر دولت دیگری در کاخ سفید نسبت به رسانه ها بازتر عمل کرده است.»

بنابراین، وولف در ابتدا درخواستش از دولت این بود که در حد یک ناظر نامحسوس، بتواند در کاخ سفید حضور داشته باشد. در این باره نوشته است که: «من بیشتر به یک مزاحم ثابت بدل شده بودم.» به این ترتیب، وولف به گفت و گوهایش ادامه داد. بعضاً علاوه بر اعضای دولت ترامپ، در کتاب نقل قول هایی از شاهدان بی نامی وجود دارد که وقایع و شرایط کاخ را توصیف می کنند: «مسئله اصلی برای ترامپ در کارزار انتخاباتی اش این بود که چقدر همه چیز مزخرف بود و چقدر اعضای درگیر در آن افراد بازنده ای بودند. علاوه براین، او کاملاً متقاعد شده بود که افراد تیم کلینتون برندگان درخشانی بودند. او اغلب می گفت آن ها بهترین ها را دارند و ما بدترین ها را. زمان صرف شده در هواپیمای کمپین انتخاباتی او اغلب شامل مشاهدۀ اهانت های فراوان به این و آن بود. تمام افراد اطراف او ابله بودند.»

مایکل وولف، نویسندهٔ ثابت نیویورک تایمز، هالیوود ریپورتر، گاردین و تعدادی دیگر از روزنامه های مشهور است. او برای آثار خود جوایز متعددی را دریافت کرده است. «کتاب آتش و خشم» هم، پس از انتشار بلافاصله به پرفروش ترین کتاب روز وب سایت «آمازون» تبدیل شد.

کتاب دیجیتال

13,700 تومان

حجم : 1.4 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 203

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

پیشگفتار
مقدمه: ایلز و بانون
فصل 1: روز انتخابات
فصل 2: برج ترامپ
فصل 3: روز اول
فصل 4: بانون
فصل 5: جاروانکا
فصل 6: در خانه
فصل 7: روسیه
فصل 8: نمودار سازمانی
فصل 9: سیپک
فصل 10: گلدمن
فصل 11: شنود
فصل 12: عزل و انتصاب
فصل 13: جنجال های بانون
فصل 14: اتاق بحران
فصل 15: رسانه
فصل 16: کومی
فصل 17: سیاست های داخلی و خارجی
فصل 18: بانون
فصل 19: میکا کیست؟
فصل 20: مک مستر و اسکارموچی
فصل 21: بانون و اسکاراموچی
فصل 22: ژنرال کلی
فصل 23: کلام پایانی: بانون و ترامپ

محصولات مشابه

بیشتر