× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

تجربیات یک فروشنده ی بیمه ی عمر

نوع اثر : کتاب

ناشر : نسل نواندیش

نویسنده :

قیمت نسخه چاپی : 20,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 232

رده بندی کنگره : HG8952‭/آ2‭ت3 1394‬

رده بندی دیویی : 658/85‬

شماره کتابشناسی ملی : 3751770

شابک : 978-600-6982-28-1

سال نشر : 1394

خلاصه اثر

کتاب تجربیات یک فروشنده ی بیمه ی عمر نوشته حمید امامی با سبک و سیاقی متفاوت حاصل داستان های کوتاهی از سرگذشت فروشندگان بیمه در ایران پهناور است.

در طبقه بندی آموزش به دو شیوه ی آموزش تجویزی و آموزش توصیفی می رسیم. آموزش تجویزی همان اصول و قواعدی است که اساتید در کلاس ها می گویند و در کتاب ها می نویسند، نظیر اینکه بازاریابی چیست؟ اصول فروشندگی حرفه ای کدام است؟ و... اما آموزش توصیفی خواندن سرگذشت کاروکسب انسان هایی است که خود، آن ها را در حیطه ی عمل پیاده کرده اند در کتاب تجربیات یک فروشنده ی بیمه ی عمر داستان های کوتاه اما خواندنی و آموزنده ی فروشندگان بیمه ی عمر را می خوانید و در معرض آموزش توصیفی قرار گرفته اید.

بزرگان دنیای موفقیت و مدیریت شخصی بر چند نکته تاکید دارند: استفاده از تجربیات شخصی دیگران، داشتن چشم انداز، هدف، ایمان، عشق، تجسم و تصویرسازی، اشتیاق، شهامت، استقامت، خلاقیت و قرار گرفتن در کنار مربی آگاه و دلسوز. اما آنچه که همه ی اساتید و بزرگان تاکید فراوانی بر آن داشته اند، استفاده از تجربیات افراد شکست خورده و موفق در حوزه های مختلف است.

در بخشی از کتاب تجربیات یک فروشنده ی بیمه ی عمر می خوانیم:

یک ماه از خرید اتومبیلم گذشته بود که متوجه شدم خوب کار نمی کند. مشکل از کجا بود نمی دانستم، اما می دیدم که اتومبیلم روغن ریزی دارد؛ بنابراین آن را به یکی از تعمیرگاه های آشنا بردم و غروب همان روز نیز اتومبیل را تحویل گرفتم. در راه بازگشت به منزل متوجه شدم ایراد آن از بین نرفته، بنابراین با مکانیکم تماس گرفتم و جریان را به او گفتم. نظرش این بود که من حساس شدم و مشکلی نیست. بعد هم گفت چند روز اتومبیل زیر پایم باشد، اگر دوباره اذیت کرد آن را به تعمیرگاه ببرم.
فردای آن روز جمعه بود و اتومبیل در پارکینگ ماند. صبح شنبه برای رساندن برگه های تمدیدی مشتری به اتفاق یکی از همکارانم به بندر انزلی رفتم.
در راه بازگشت متوجه شدم اتومبیل های اطرافم تلاش می کنند با چراغ و بوق زدن ممتد، مرا متوجه مطلبی کنند.
بله، اتومبیلم آتش گرفته بود و چون آتش سوزی از قسمت پایین بود، خودم متوجه نشده بودم. از طرفی تا مردم به دادم برسند و با کپسول آتش خاموش کن آن را خاموش کنند، سیم کشی داخلی اتومبیل به طور کامل سوخت.
اتفاقات بد درست زمانی پیش می آیند که منتظرش نیستیم. من نماینده بیمه بودم، اما متأسفانه طی این یک ماه اتومبیلم را بیمه بدنه نکرده بودم و حالا یک اتومبیل سوخته پیش رویم بود و دیگر نمی دانستم باید چه کار کنم.
بعد از مشورت با چند کارشناس متوجه شدم این اتفاق از همان مشکل قبلی اتومبیل بوده و مکانیک درِ باک روغن را خوب نبسته بود و در سرعت بالا روغن روی موتور پاشیده و حرارت موتور باعث آتش سوزی شده بود.
با یکی از همکارانم به همان تعمیرگاه رفتیم و جریان را برای مکانیک توضیح دادیم. او بسیار شرمنده شد و قرار شد در عرض یک هفته اتومبیل را آماده کند و تحویل دهد.

کتاب دیجیتال (قالب باز)

12,900 تومان

حجم : 1.4 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 216

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید یا iOS و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

پاییز 1393 بخش نخست: تجربیات فروش حمید امامی
تقدیم به خاله تاجی عزیزم
بخش دوم: تجربیات فروش نمایندگان شرکت های بیمه
لیلا ربیع زاده
روزبه خواجه
بهناز گل پاگون
سمیه درفشی
حمیدرضا مقدمیان
حمزه حاجی پروانه
مریم السادات مقدم میری
امیرحسین ملا داوودی
حرف اضافه نزنیم!
شجاع آهنگر
ملیحه رشیدی
زهره بهرامیان
محمد داوودی
علی رحیمی کاکرودی
هاجر محاسب
هاله شکیبا
شیرین ملاکریمی
داوود اسلامی
مهدی تقوی پور
علی اکبر فلاح
پروانه خیاط فراهانی
سینا محمدیان
سیدمحمدعلی معینی
سحر حسینی

محصولات مشابه

بیشتر