× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

نه به نه در فروش بیمه های عمر

پاسخ به اعتراضات مشتریان

نوع اثر : کتاب

ناشر : نسل نواندیش

نویسنده :

قیمت نسخه چاپی : 25,900 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 254

رده بندی کنگره : ‏‫‬‭HG۸۸۷۶‏‫‭/‮الف‬۸ن۹ ۱۳۹۳

رده بندی دیویی : ‏‫‬‭۳۶۸/۳۲

شماره کتابشناسی ملی : 3505756

شابک : 978-600-6982-14-4

سال نشر : 1393

خلاصه اثر

کتاب نه به نه در فروش بیمه های عمر به نویسندگی حمید امامی به شما می گوید که چرا شما بیمه عمر می فروشید و چرا مردم بیمه عمر می خرند؟

گسترش روزافزون شبکه ی فروش بیمه در کشور در ۱۰ سال اخیر، ضرورت توسعه و ترویج آموزش های مدرن را می طلبد. افزایش تعداد شرکت های خصوصی و اعطای نمایندگی به صورت گسترده از سوی شرکت های بیمه، کمبود نیروهای با تجربه در شبکه ی فروش بیمه، رقابت های ناسالم، فروش های غیرحرفه ای و بعضا زیر پا گذاشتن اخلاقیات برای بقا در صحنه ی رقابت، سبب ایجاد نگرانی برای دل سوختگان بیمه شده است.

اگر نقشه ی ذهن مشتری را به خوبی مورد بررسی و مطالعه قرار دهیم، متوجه می شویم که سه گام یا مرحله ی اساسی در این نقشه وجود دارد که شامل ویژگی ها، منافع و ارزش های نهایی هستند.

کتاب نه به نه در فروش بیمه های عمر شامل 3 فصل به نام های «چرا نه می شنویم؟»، «پاسخ به اعتراضات مشتری» و «تجربیات خود من» می شود. آگاهی از این که چرا مردم بیمه ی عمر می خرند و چرا شما آن را می فروشید، بسیار مهم تر از این است که بدانید چگونه بیمه بفروشید. یکی از مشکلات اصلی شرکت های بیمه و شبکه ی فروش آن ها این است که نمی دانند چرا مردم باید محصولاتشان را بخرند. احتمالا فروشندگان بیمه با پاسخ هایی از قبیل «خوب است ولی پول ندارم»، «من بیمه عمر دارم»، «اجازه بدهید فکر کنم»، «تا 30 سال دیگر چه کسی مرده و چه کسی زنده است» و ... زیاد برخورد داشته اند.

کتاب نه به نه در فروش بیمه های عمر می تواند راهکارهایی کاملا موثر و کارامد برای متقاعدکردن مشتریان ناراضی یا بی میل نسبت به بیمه عمر در اختیار شما بگذارد.

با تهیه و خواندن این کتاب و به کار بستن توصیه ها و دستورالعمل های آن می توانید فروش بیمه عمر خود را چند برابر کنید و در حرفه ی خود تبدیل به فردی موفق شوید.

کتاب دیجیتال (قالب بسته)

12,900 تومان

حجم : 1.2 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 256

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید یا iOS و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.