× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

کتاب جامع اسرار زبان بدن

نوع اثر : کتاب

ناشر : نسل نواندیش

نویسنده : ,

مترجم : سعید گل محمدی , گیتی شهیدی

قیمت نسخه چاپی : 34,900 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 475

رده بندی کنگره : ‏‫BF۶۳۷‭‬ ‭/‮الف‬۴۶‭پ۹۳ ۱۳۹۵‬

رده بندی دیویی : ‭۱۵۳/۶۹‬

شماره کتابشناسی ملی : 4088450

شابک : ‏‫‬‮‭978-964-236-739-9

سال نشر : 1395

خلاصه اثر

کتاب جامع اسرار زبان بدن اثر آلن پیز و باربارا پیز، شما را بیشتر با کلیدها و نشانه های غیرکلامی خودتان آشنا می سازد و به شما نشان می دهد چگونه از آن ها برای برقراری ارتباط مؤثر استفاده کنید و به واکنش های دلخواه خود دست یابید.

مهم نیست که چه می گویید، مهم این است که آنچه که می خواهید بگویید را به بهترین روش بیان کنید. بی شک ارتباطات غیر کلامی به خصوص زبان بدن تاثیر بسیار ویژه ای در ارتباطات امروز زندگی شخصی و کاری هر انسانی داراست.

طبق آمار ۹۳% عوامل اثرگذار در ارتباطات امروز به ارتباطات غیر کلامی باز می گردد. می گویند: "زبان بدن، آن چه که در ذهن شماست را فریاد می زند". کتاب جامع اسرار زبان بدن (The Defietive Book Of Body Language) را می توان به عنوان یکی از جامع ترین کتاب هایی دانست که در مقوله زبان بدن تالیف شده است.

این کتاب هر قسمت از زبان بدن و اشاره را جداگانه بررسی می کند و آن را برای شما به صورت اصطلاحات ساده و قابل دسترس درمی آورد. بعضی از اشارات جدا از بقیه ساخته می شوند، هرچند در عین حال، ما باید سعی کنیم آن ها را بیش از حد ساده نکنیم.

همیشه کسانی هستند که از ترس تسلیم می شوند و ادعا می کنند مطالعه کردن زبان بدن فقط و فقط ابزار دیگری است که به فرد مسلط بر آن، اجازه می دهد با خواندن اسرار یا افکار آنان از آن برای بهره برداری یا تسلط بر دیگران استفاده کند. آلن پیز (Allan Pease) و باربارا پیز (Barbara Pease) در این کتاب در صدد آن هستند که بینش وسیع تری را در اختیار شما قرار دهند تا با استفاده از آن، با همنوعان خود ارتباط برقرار کنید، به طوری که بتوانید روحیات و نیازهای دیگران و همچنین خودتان را عمیق تر درک کنید.

کتاب جامع اسرار زبان بدن به بعضی از غامض ترین سؤالاتی که تاکنون درباره ی بعضی از رفتارهای مردم داشته اید، پاسخ می دهد و برای همیشه رفتار خود شما را نیز تغییر می دهد. به نظر می رسد گویی همیشه در اتاق تاریکی بوده اید و در عین حال همیشه می توانستید وجود مبلمان و اشیایی را که به دیوار آویزان بودند، احساس کنید. اما هرگز نمی توانستید ببینید که به راستی شبیه چه هستند. این کتاب چراغ ها را روشن می کند تا ببینید در تمام این مدت در آن جا چه چیزهایی بوده است. سپس، به طوردقیق می دانید چه چیزهایی آنجا هست، در کجا قرار دارد و از همه مهم تر می دانید در مورد آن ها چه کاری انجام دهید.

کتاب دیجیتال

5,900 تومان

حجم : 13.7 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 392

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

مقدمه
فصل اول: درک مبانی و اصول پایه ای
فصل دوم: قدرت در دستان شماست
فصل سوم: جادوی خنده و لبخند
فصل چهارم: علائم مربوط به دست و بازو
فصل پنجم: تفاوت های فرهنگی
فصل ششم: ایماها و اشاره های ویژه ی شست و دست
فصل هفتم: نشانه های مربوط به ارزیابی و تقلب
فصل هشتم: علائم مربوط به چشم
فصل نهم: کسانی که به حریم و فضای شخصی و خصوصی دیگران تجاوز می کنند
فصل دهم: پاها چگونه مکنونات ذهنی افراد را آشکار می کنند؟
فصل یازدهم: سیزده حرکت معمول که روزانه شاهد آن هستید
فصل دوازدهم: تقلید کردن - ما چگونه رابطه ایجاد می کنیم؟
فصل سیزدهم: نشانه های پنهان در پس حرکت سیگار کشیدن، عینک زدن و آرایش کردن
فصل چهاردهم: چگونه بدن به سوی محلی که ذهن قصد رفتن به آن را دارد اشاره می کند
فصل پانزدهم: طلب همسری و ابراز شیفتگی
فصل شانزدهم: ایما و اشاره های مربوط به نشان دادن مالکیت، حدود قلمرو و علائم مربوط به بلندی قامت
فصل هفدهم: ترتیب نشستن – کجا بنشینیم و چرا
فصل هجدهم: مصاحبه ها، قدرت نمایی ها و سیاست های دفتری و اداری
فصل نوزدهم: جمع بندی

محصولات مشابه

بیشتر