× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

جانوری در جنگل

نوع اثر : کتاب

ناشر : روزگار نو

نویسنده :

مترجم : مرضیه خسروی

قیمت نسخه چاپی : 5,000 تومان

صفحات کتاب : 96

کنگره : PS1826‬‭/ج2 1393‬

دیویی : ‭813/4‬

کتابشناسی ملی : 3353505

شابک : 978-600-6867-91-5‮‬

سال نشر : 1393

خلاصه اثر

کتاب جانوری در جنگل، رمانی با شکلی بدیع و کاملاً هنری است. رمان های هنری جیمز از ظرافت، استادی، هوشمندی، زیبایی و تنوع فراوان برخوردار است.

کتاب جانوری در جنگل (The Best In The Jungle)، روایتگر زندگی جان مارچر است؛ مردی که از زمانی که به خاطر می آورد حسی در خود می یافته مبنی بر این که تغییری شگرف یا حتی واقعه ای ناگوار همچون جانوری کمین کرده در یک جنگل منتظر اوست. سپس روز حزن انگیزی که حقیقت آن جانور آشکار می شود، فرا می رسد.

هنری جیمز (Henry James) را باید نویسنده ای برتر از آمیختگی خصوصیات روحی و معنوی انگلیسی-آمریکایی دانست. وی در حال برگزیدن سرزمینی که از مثلث امریکا-پاریس-انگلستان تشکیل می شد، تمدنی مختلط فراهم آورد و هر سه تمدن را در رمان هایش مورد تحلیل قرارداد. نویسنده با تلاش های ماندگار خود در تاریخ رمان نویسی جهان مقامی برجسته یافت.

در بخشی از کتاب جانوری در جنگل می خوانیم:
غرور زن ها معمولا اجازه بیان چنین خاطراتی را نمی دهد اما این زن بدون تعارف و حاشیه حرفش را زده بود. مرد در مواجهه با زن دیگری، زنی کاملا متفاوت از این زن، حتی از بر زبان آوردن یک "پیشنهاد" ساده هم ابا داشت. بنابراین می دانست که با اعتراف به فراموشی اش بیش از آنکه چیزی به دست آورد، هر چیزی که جمع کرده نیز از دست می دهد؛ او جذابیت خاصی در موضوعی که زن به میان کشیده بود، می دید" باید فکر کنم، فکر کنم این حرف را فراموش کرده ام اما روزی که به سورنتو رفتیم را به یاد دارم."

کتاب الکترونیکی

2,500 تومان

حجم : 685.1 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 64

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.