× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

ماشین از کار می افتد

نوع اثر : کتاب

ناشر : روزگارنو

نویسنده : ,

مترجم : علی منصوری

صفحات کتاب : 128

کنگره : ‏‫‭PZ۳‏‫‭/ف۹۳ر۹ ۱۳۹۳

دیویی : ‏‫‭۸۲۳/۹۱۲

کتابشناسی ملی : 3022933

شابک : 978-600-6867-22-9

سال نشر : 1393

خلاصه اثر

کتاب ماشین از کار می افتد اثر ای. ام. فورستر داستان انسان هایی را بیان می کند که در جایی در زیرزمین زندگی می کنند و آسایشی ماشینی آنان را دربرگرفته است. ای. ام. فورستر را بیشتر به خاطر رمان های فوق العاده اش می شناسند، اما در این کتاب او خیال و مجاز را با هم پیوند می دهد.

در داستان ماشین از کار می افتد (The Machine Stops)، انسان ها در جایی در زیرزمین زندگی می کنند و آسایشی ماشینی آنان را دربرگرفته است. در «اتوبوس آسمانی»، پسر نونهالی به سفری می رود که پدر و مادرش آن را ناممکن می دانند.

در بخشی از کتاب ماشین از کار می افتد می خوانیم:

ورود به کوچه خودش رشادتی را می طلبید. نه تنها به طرز وحشتناکی تاریک بود، بلکه حالا تازه متوجه شده بود که ممکن نیست که اتوبوسی در آن جا شود. اگر به خاطر آن پاسبانی نبود که نزدیک شدنش را از درون مه شنید، هرگز دل به دریا نمی زد. اما دل به دریا زدن همان و رو دست خوردن همان. هیچ. آن جا هیچ چیز به جز یک کوچه ی خالی و پسربچه ی احمقی که به کف کثیف آن خیره مانده، در کار نبود. همه اش یک کلک بود. با خودش تصمیم گرفت:«به بابا و مامان می گم. حق مه. حق مه که اون ها بدونن چی کار کردم. من خیلی کودنم.» و بعد به دروازه ی ملک آگاتوس برگشت.

کتاب الکترونیکی

3,200 تومان

حجم : 299.1 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 87

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.