× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

مهتاب سوزان

نوع اثر : کتاب

ناشر : روزگار نو

نویسنده :

مترجم : مرضیه خسروی

قیمت نسخه چاپی : 6,500 تومان

صفحات کتاب : 88

کنگره : ‏‫‬‮‭PZ۳‏‫‬‮‭‬‮‭‬‭/ل۹۳۵م۹ ۱۳۹۲

دیویی : ‏‫‬‮‭۸۲۳/۹۱۴

کتابشناسی ملی : 3109785

شابک : 978-600-6867-44-1

سال نشر : 1392

خلاصه اثر

کتاب مهتاب سوزان اثر مالکوم لاوری، رمانی قوی، تأثیرگذار و تا حد زیادی شرح حال زندگی نویسنده داستان «بیل پلانتاژنت» را روایت می کند که یک نوازنده پیانو و ملوان سابق نیویورک است که ارکستر و عقلش را ازدست داده و به نوشیدن روی آورده است.

در حالی که «پلانتاژنت» خودش را برای بهبود به بیمارستان روانی می سپارد، مالکوم لاوری (Malcolm Lowry) نویسنده کتاب با زبانی شیوا و فصیح از هذیان های ناشی از جنون و معنای واقعی سلامت عقل می نویسد.

در بخشی از کتاب مهتاب سوزان (Lunar Caustic) می خوانیم:

اما خدای من این وحشتناکه! . . . و تنها چیزهایی که منتظر من هستند: اشباحی وسط پنجره ی تیره، کفش های اسکی سرخ، زمزمه فرصت های از دست رفته، اضطراب، دلتنگی، پشیمانی، صداها، صداها، صداها هستند؛ گفت و گو هایی بی نهایت مفید اما غیر واقعی، چسبیدن به بیماری یک نفر و اشاره به درمان، راهی به روشنایی روز و آزادی، پیشکش کلبه ای در مرز خودت و مرگ؛ گرچه تنها مرگ در صبح گاهان است و صبح گاهان نیمه شب است و خودت را فراموش کرده ای، گرداب آن جاست. . . .

تنها وحشت و نه زن، نه مرد، نه حیوان، در تمام خیابان تاریک مرگ که طنین ناقوس ها در آن پیچیده، دیده می شود، و نامه ای را با دستانی که چونان دست نیستند، به صندوق پست می اندازد. . . سخنش را قطع کرد. در آن نامه چه نوشته شده بود؟ نشانی چه کسی بر روی پاکت نامه درج شده بود؟ فرستنده چه کسی بود؟ برای چه کسی بود؟

کتاب دیجیتال

3,200 تومان

حجم : 314.0 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 99

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

.

محصولات مشابه

بیشتر