× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

زندگی کردن ورای محدودیت ها

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : آذرسا

گوینده : نازنین آذرسا

دریافت این اثر

کتاب صوتی 2,000 تومان

خلاصه اثر

«زندگی کردن ورای محدودیت ها» اثری از امی پوردی است. او وقتی ۱۹ ساله بود، هر دوپای خود را از پایین زانوها از دست داد و حالا او یک اسنوبورد باز ماهر است

در این سخنرانی قدرتمند، او به ما یاد می دهد که چطور می توان از موانع زندگی الهام گرفت و به زندگی امید داشت و به بهترین شکل ادامه داد.

قسمتی از این کتاب صوتی:

اگر زندگی شما یک کتاب بود و شما نویسنده اش بودید, دوست داشتید داستان شما چطور پیش رود؟

این سوالی ست که زندگی من را برای همیشه تغییر داد.

من در بیابان های لاس وگاس بزرگ شده بودم و همیشه دوست داشتم به دور دنیا سفر کنم و در جایی زندگی کنم که پر از برف باشد. در سن ۱۹ سالگی به منطقه ای برفی نقل مکان کردم. یک روز در حالی که فکر می کردم سرما خوردم زودتر به خانه آمدم و کمتر از ۲۴ ساعت بعد, در بیمارستان بستری شده بودم. دچار عفونت خونی ویروسی شده بودم و شانس زنده ماندنم کمتر از ۲% بود. چند روز بعد به کما رفتم, بعد از آن شنوایی چپ, طحال, کلیه ها و همچین هر دو پایم را از زانو به پایین از دست دادم. احساس می کردم مثل عروسکی هستم که وصله پینه شده است.

کتاب صوتی

2,000 تومان

حجم : 15.9 مگا بایت

مدت زمان : 11 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.