× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
5 امتیاز
1 نفر

11 قانون فراموش شده در زندگی

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

مترجم : هدایت محمودی

ارائه دهنده : آذرسا

گوینده : نازنین آذرسا

دریافت این اثر

کتاب صوتی 6,000 تومان

خلاصه اثر

با کتاب صوتی 11 قانون فراموش شده در زندگی اثر باب پراکتور، می توانید هر آنچه می خواهید را به دست آورید و درمی یابید که بر هر کاری توانا هستید و هیچ مانعی نمی تواند شما را از آرزوهایتان محروم کند.

باب پراکتور (Bob Proctor) در این کتاب اینطور شروع می کند که شما فرمانده ذهن تان هستید، تنها یک جایی در جهان وجود دارد که شما می توانید حکمرانی کنید آن هم ذهن شماست، جایی که افکارتان شما را می سازد و این شما هستید که باید از قدرت های خود استفاده کنید نه اینکه آن ها از شما استفاده کنند و بر شما مسلط شوند. همیشه سعی کنید پیشرفت بر روی باورها و عقایدتان داشته باشید، مشکلی خارج از ذهن شما وجود ندارد و در اینجا موضوع مهم قانون جذب پیش می آید.

شما با قانون جذب ذهن خود را کنترل می کنید و در صورت نقض قانون شکست می خورید و در صورت همگام بودن با آن پیروز می شوید. استفاده از قانون جاذبه کار راحتی است فقط باید با تمرین، از گذشته خود جدا شوید و قانون را به کار ببرید. در گذشته خود همیشه به دنبال نقطه شکست ها هستید و یا اینکه به دنبال بدبختی ها و شکست های دیگران هستید. اما بعد اینکه متوجه شدید قانون جذب وجود دارد باید یاد بگیرید که تحسین کردن ادراک شما را تغییر می دهد.

تحسین از خود و دیگران و حتی گیاهان و حیوانات، به شما قدرت می دهد و این قدرت طبق قانون و قاعده عمل می کند. قدرت تحسین خود را بالا ببرید چون وقتی چیزی را تحسین می کنید حس خوبی دارید اما موقع سرزنش حس بدی به سراغتان می آید و احساسات تان بد و بدتر می شود.

نباید اجازه دهید که افکارتان سراغ هر چیزی برود باید نیروی ذهن خود را نظم دهید و فکرتان را کنترل کنید و شما باید ذهن خود را با قانون جذب هماهنگ کنید عادت های روزانه خود را کنار بگذارید و سبک زندگی تان را تغییر دهید. اکثر افراد از قدرت ذهن در زندگی به درستی استفاده نمی کنند. این امر باعث می شود که خیلی از افراد به آنچه که در محیط اتفاق می افتد واکنش نشان بدهند و در طول زندگی این عوامل بیرونی هستند که بر آن ها تاثیر می گذارند. غافل از اینکه هر کدام از ما انسان ها نیروی بسیار قدرتمندی در درون داریم که همانا ذهن ماست.

گاهی اوقات شاید وقتی به دنیای اطراف نگاه می کنید ممکن است این سوال پیش بیاید که چرا خیلی چیزها درست نیست؟ در صورتی که اگر همه ما ذهن خودمان را در هارمونی با بسیاری از قوانینی که در این یادداشت می خواهم به آن بپردازم قرار بدهیم، قدرت واقعی انسان پدیدار خواهد شد؛ و اینکه انسان با ذهن خودش و دانستن این قوانین به قدرت پروردگار خودش پی برده و کنترل بسیاری از امور را در دست گرفته؛ در واقع طبیعت دنیا را کاملا شناخته و خود به عنوان یک موجود تاثیرگذار جایگاه خودش را در دنیا پبدا کرده است.

با فهمیدن این یازده قانون که توسط باب پراکتور مطرح شده شما قانون جذب را کاملا فهمیده و به آن ایمان می آورید و از لحظه ای که این قوانین را فهمیدید زندگی شما متحول خواهد شد.

نام باب پراکتور برای میلیون ها نفر در سراسر جهان مترادف با موفقیت است. باب پراکتور به عنوان یک سخنران، نویسنده، مشاور، مربی و آموزش دهنده، همکاری نزدیکی با شرکت های کسب و کار و افراد حقیقی و حقوقی در سراسر جهان دارد. الفبای موفقیت یکی از کتاب های برگزیده او است.

کتاب صوتی

6,000 تومان

حجم : 56.2 مگا بایت

مدت زمان : 61 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر