× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

مجموعه ی نامرئی

نوع اثر : کتاب

ناشر : تجربه

نویسنده :

مترجم : علی اصغر حداد

ارائه دهنده : سپید ماه آوا

گوینده : فریدون اسماعیلی

قیمت نسخه چاپی : 10,000 تومان

صفحات کتاب : 24

کنگره : PZ3‭/ت‌5م‌3 1377

دیویی : 833/912‭ت‌576م‌ 1377

کتابشناسی ملی : م‌77-7386

شابک : 964-6481-20

سال نشر : 1377

دریافت این اثر

کتاب صوتی 10,000 تومان

خلاصه اثر

اشتفان تسوایگ در کتاب صوتی مجموعه ی نامرئی از مردی سخن می گوید که در حال سفر با قطار به مقصد درسدن است، او با همسفری آشنا می شود که در برلین عتیقه فروشی دارد.

مرد عتیقه فروش به نقل خاطره ای عجیب و شنیدنی می پردازد که به سال های پس از جنگ جهانی مربوط می شود، دوران بحران و رکود اقتصادی. این خاطره به پیرمردی نابینا مربوط می شود که عاشق مجموعه ای هنری است که از هنرمندان سرشناس طی سال ها گردآوری کرده است. اما همین که عتیقه فروش عزم بازدید از مجموعه را می کند، از زبان همسر و دختر پیرمرد حقیقتی عجیب را می شنود که او را تحت تاثیر قرار می دهد.

در اجرای داستان کتاب مجموعه ی نامرئی (Unsichtbaren sammlung) که سرشار از حس نوستالژیک و عواطف عمیق انسانی است، با بهره مندی از صدای خاطره انگیز فریدون اسماعیلی سعی شده تا شنونده از همان ابتدا با حال و هوای اثر همراه شود.

اشتفان تسوایگ (Stefan Zweig)، رمان نویس، نمایشنامه نویس، روزنامه نویس و زندگینامه نویس اتریشی بود. تسوایگ اولین کتاب خود را بنام «لوند» به جهان ادب عرضه داشت که او را به عنوان یک شخصیت برجسته ادبی به جهان ادب معرفی نمود. اشتفان وقتی قدرت روزافزون و تسلط هولناک و وحشتناک نازی ها را به چشم دید، در سال 1934 دیگر نتوانست طاقت بیاورد و در نهایت در سال 1938 اتریش را به مقصد لندن ترک کرده و در آنجا ماندگار شد.

کتاب صوتی

10,000 تومان

حجم : 55.1 مگا بایت

مدت زمان : 58 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.