× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد

نوع اثر : کتاب

ناشر : نسل نواندیش

نویسنده : ,

مترجم : شمس الدین حسینی , الهام آرام نیا

ویراستار : حمیده رستمی

قیمت نسخه چاپی : 15,900 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 285

رده بندی کنگره : BF637‭‬ ‭/‮الف‬3‏‫‭‮الف‬7 1390

رده بندی دیویی : 158/2

شماره کتابشناسی ملی : 1756237

شابک : 978-964-236-061-1‬‬‏‬

سال نشر : 1390

خلاصه اثر

در کتاب نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد، نوشته آلبرت الیس و آرتور لانگ هدف این است که به شما نشان دهیم چطور می توانید فعال، سرزنده و با شور و نشاط و حتی متوقع زندگی کنید و قربانی تلاش های خودتان نباشید.

ما مجموعه ی قدرتمندی از مهارت ها را به شما می دهیم تا رؤسا، همکاران، ناظران، همسر، بچه ها، والدین، همسایه ها، دوستان، عزیزان و دیگر کسانی که هر روز با آن ها سروکار دارید، نتوانند اعصابتان را به هم بریزند. به ندرت همه ی این اشخاص همیشه باعث ناراحتی ما می شوند، اما بسیاری از ما گه گاهی اجازه داده ایم کسی دکمه ی اعصابمان را فشار دهد.

دنیای امروز می تواند تاحدودی گیج کننده باشد، نه فقط در سطح جهانی، بلکه در زندگی روزمره مان. تعجبی ندارد که در این دوران اشخاص و مسایلی این چنینی به راستی می توانند دکمه های اعصاب ما را فشار دهند. این ممکن است فردی باشد که دکمه ی اعصاب ما را فشار می دهد: همکاری"همه چیزدان"، رئیسی زیادی منتقد، سرپرست و ناظری با حالت دفاعی، همسری بی احساس، بچه ای سرسخت، دوستی بهانه گیر، تعمیرکاری بی اعتنا، قوم و خویشی منفی.

کتاب نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد (how to keep people from pushing your buttons) روش هایی خاص و واقع بینانه در اختیار شما قرار می دهد تا اشخاص و موضوعات را از فشار دادن دکمه هایتان بازدارید. در این کتاب از حرف و حدیث های نظری و روان شناسی ساده انگارانه، روش مثبت اندیشی سطحی، خبری نیست. در عوض، به مجموعه ای از مهارت های بسیار خاص اشاره شده است که وقتی اشخاص و موضوعات دکمه ی اعصابتان را فشار می دهند، طرز واکنش شما را در جهت درست هدایت می کند و این روش کارایی دارد!

زندگی کوتاه و ارزشمند است. دکتر آلبرت الیس (Albert Ellis) و آرتور لانگ (Arthur lange) به شما کمک خواهد کرد تا در کاری که انجام می دهید موفق شوید و از این سفر لذت ببرید. آن ها به شما نشان خواهند داد چطور واکنش های افراطی تان را نسبت به اشخاص و موضوعاتی که دکمه های اعصابتان را فشار می دهند، مهار کنید.

کتاب الکترونیکی

6,900 تومان

حجم : 2.6 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 288

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

مقدمه
فصل 1: چطور به اشخاص و موضوعات اجازه می دهیم دکمه های اعصاب ما را فشار دهند
فصل 2: باورهای نامعقولی که باعث می شود به دیگران اجازه دهیم اعصابمان را به هم بریزند
فصل 3: ترجیحات واقع بینانه: جایگزینی مناسب برای تفکر نامعقولی که باعث ناراحتی ما می شود
فصل 4: ده باور نامعقول که با استفاده از آن ها به اشخاص و موضوعات اجازه می دهیم بی جهت اعصابمان را به هم بریزند
فصل 5: چگونه تفکر نامعقولتان را تغییر دهید: چهار گام به سوی موفقیت
فصل 6: چگونه در محل کار اجازه ندهید افراد و موضوعات اعصابتان را به هم بریزند
فصل 7: همسران: اصلی ترین عامل به هم ریختن اعصاب
فصل 8: فرزندپروری: آزمون یکی به آخر
فصل 9: کثرت عواملی که اعصابتان را به هم می ریزد
فصل 10: در مقابل آن ها بایستید

محصولات مشابه

بیشتر