× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

آموزش جامع و کاربردی نرم افزار Word 2016

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

صفحات کتاب : 187

خلاصه اثر

علی هندی ورکانه در کتاب آموزش جامع و کاربردی نرم افزار Word 2016 به آموزش این نرم افزار ویرایشگر پرداخته و به طور کامل تمامی سربرگ ها و جزئیات نرم افزار ورد را به صورت گام به گام و تصویری توضیح داده است.

Microsoft Word یکی از بهترین نرم افزارهای تایپ و ادیت متن است. این کتاب مناسب کسانی است که برای ویرایش متون پایان نامه ارشد یا دکترا از نرم افزار ورد استفاده می کنند و نیز کارمندان، دانش آموزان و دانشجویانی که می خواهند با این نرم افزار از مقدماتی تا پیشرفته آشنا شوند.

افراد بسیاری هستند که از طریق طریق نرم افزار word مطالب خود را می نویسند اما شناخت کافی و آشنایی کاملی با آن ندارند. این افراد معمولا فایل های خود را بدون در نظر گرفتن اصول و امکانات موجود در word می نویسند و هر جا هم به مشکلی برمی خورند با راه های غیراصولی و اشتباه سعی می کنند مشکل را برطرف کنند تا فقط خروجی را دریافت نمایند.

کتاب آموزش جامع و کاربردی نرم افزار Word 2016 بدون استفاده از هیچ مرجع دیگری به صورت کامل مشکلات مخاطبین را شناسایی کرده و به حل آن ها می پردازد.

کتاب‌الکترونیکی

3,500 تومان

حجم : 3.5 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 187

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

مقدمه
گام اول: توانایی شناخت واژه پرداز Word
گام دوم: منوی File
گام سوم: منوی Home
گام چهارم: منوی Insert
گام پنجم: منوی Design
گام ششم: منوی Layout
گام هفتم: منوی References
گام هشتم: منوی Mailings
گام نهم: منوی Review
گام دهم: منوی View
گام یازدهم: میانبر (Shortcut) های برنامۀ ورد

محصولات مشابه

بیشتر