× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

افزایش تضمینی فروش

برای کسب و کارها و استارت آپ ها

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

قیمت نسخه چاپی : 17,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 101

رده بندی کنگره : ‏‫‬‭HF۵۴۱۵‏‏‫‭/ف۴ ‮الف‬۷ ۱۳۹۷

رده بندی دیویی : ‏‫‬‭۶۵۸/۸‬‬

شماره کتابشناسی ملی : 5515854

شابک : ‏‫‭978-600-6636-23-8‬

سال نشر : 1397

برچسب ها: بازیابی

خلاصه اثر

این کتاب قدم صفر تمام اقدامات بازاریابی شماست؛ اگر سیستمی که در این کتاب توضیح داده ایم، در شرکت شما پیاده نشود خواندن صدها کتاب بازاریابی، هک رشد و فروش و دانستن صدها ایده درجه یک، هرگز نمی تواند به شما کمک کند. اگر بارها و بارها کتاب هایی در زمینه فروش و بازاریابی تهیه کرده اید ولی هیچگاه در کارتان نتوانستید پیاده کنید؛ این کتاب سیستمی را به شما ارائه می دهد که به کمک آن بتوانید تمام ایده های بازاریابی، حتی آنهایی که از قبل می دانستید را در شرکت خود اجرا کرده و نتایج آن را لمس کنید.

طی تحقیقات زیادی که انجام شد؛ پی بردیم ایده ها در طول زمان و بسته به شرایط شرکت، به فراموشی سپرده می شوند و هرگز بهترین ایده ها اجرا نمی شوند. این کتاب راه حل این مشکل است. رامین فریور، نویسنده کتاب و مدرس و مشاور کسب و کار و مدیر سایت مدیران آی تی می باشد. او مهندسی خود را در رشته “فناوری اطلاعات” گرفته و حدود ۲۰ سال است که در زمینه برنامه نویسی، مدیریت، آی تی و رشد کسب و کارها تحقیق می کند و توانسته به رشد چندین استارت آپ و کسب و کارهای ایرانی کمک کند.

کتاب الکترونیکی

8,000 تومان

حجم : 3.9 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 104

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

مقدمه دکتر چمران
فصل اول: مشکل فروش داری؟
فصل دوم: مدیر فقیر، مدیر ثروتمند
فصل سوم: سهم خود رو اول بده
فصل چهارم: به قلب سازمانت خون برسون
فصل پنجم: کارجدا، زندگی جدا
فصل ششم: بازی کسب و کارت رو شروع کن
فصل هفتم: حفره ها رو پر کن
فصل هشتم: بازاریابی ، کلید فروش
فصل نهم: طوفان فروش به پا کن

محصولات مشابه

بیشتر