× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

گام های طلایی موفقیت

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : آذرسا

گوینده : نازنین آذرسا

دریافت این اثر

کتاب صوتی 6,000 تومان

خلاصه اثر

در کتاب صوتی گام های طلایی موفقیت اثر برایان تریسی، راه های ساده و نو برای کسب درآمد، راه و روش کشف ایده و فکری که بتواند شما را به درآمد میلیاردی برساند را می آموزید. این کتاب صوتی از کتاب عادت های میلیون دلاری برگرفته شده است.

سؤال مهم در زمینه موفقیت این است: اغلب اوقات به چه می اندیشید؟ چرا بعضی ها مثبت و سازنده می اندیشند و افکار موفق گرا دارند و حال آنکه بعضی دیگر منفی می اندیشند و افکار بدبینانه دارند که ناگزیر به شکست و ناکامی منتهی می گردد؟ از سوی دیگر، ناموفق ها اغلب به آنچه نمی خواهند فکر می کنند و دنبال کسی می گردند که مسائل و مشکلات خود را به گردن او بیندازند. در نتیجه بیش از پیش آنچه را که نمی خواهند جذب می کنند.

قوانین همه خنثی و بی طرف هستند. آنچه را که اغلب به آن بیندیشید و درباره اش حرف بزنید، سرانجام به زندگی تان راه پیدا می کند. پس از آنکه تصویر ذهنی شما در زمینه به خصوصی شکل گرفت، همیشه به طرزی منطبق با آن عمل می کنید. ممکن است در زمینه های به خصوصی از توانمندی خاص بهره داشته باشید. اما اگر تصویر ذهنی شما در این زمینه ضعیف باشد، همیشه در سطحی پایین تر از توانمندی های راستین خود عمل می کنید.

در قسمتی از کتاب صوتی گام های طلایی موفقیت می شنویم:

انگار هرکس در ارتباط با هر زمینه ای از زندگی خود که آن را مهم می پندارد، یک تصویر ذهنی کوچک با فرعی دارد. مثلا درباره خلاقیت خود دارای یک تصویر ذهنی هستید، درباره اینکه در برابر جمع چگونه حرف می زنید از یک تصویر ذهنی برخوردارید. برای حافظه و توانمندی یادگیری خود هم دارای یک تصویر ذهنی هستید.
برای کنار آمدن با اشخاص، برای اینکه چگونه همسری هستید نیز تصویر ذهنی به خصوصی دارید.
برای اینکه چگونه والدی هستید، برای اینکه در هر یک از رشته های ورزشی چگونه عمل می کنید.

برای اینکه بدانید سازمان یافته و سازمان نیافته هستید، برای مدیریت زمان، برای مولد بودن و اینکه در روزهای عادی خود چگونه عمل می کنید، برای توانایی خواندن، نوشتن و حل مسائل ریاضی هم خودانگاره یا تصویر ذهنی دارید چگونه عمل می کنید، برای توانایی خواندن، نوشتن و حل مسائل ریاضی هم خودانگاره یا تصویر ذهنی دارید.
در کار و حرفه، در مضمون عادت های میلیون دلاری، برای هر یک از جنبه های زندگی مالی خود دارای خودانگاره با تصویر ذهنی هستید.
در زمینه میزان کسب در آمد و این که برای کسب این درآمد چقدر باید تلاش کنید، در زمینه اینکه به چه سرعتی ارتقای درجه بگیرید و اینکه همه ماهه در آمد شما تا چه اندازه افزایش پیدا کند و افزایش درآمد سالانه شما چقدر باشد، باز هم دارای تصویر ذهنی هستید.

درباره اندازه در آمد سالانه و درآمد خود در آینده، درباره میزان پس انداز، سرمایه گذاری، هزینه و انباشت پول هم تصویر ذهنی دارید درباره ارزش خالص دارایی ها و اینکه در ماه ها و سال های زندگی خود تا چه اندازه توانایی کسب درآمد دارید، دارای تصویر ذهنی هستید. اینکه چقدر کسب درآمد می کنید با تصویر ذهنی شما ارتباط مستقیم دارد.

کتاب صوتی

6,000 تومان

حجم : 41.7 مگا بایت

مدت زمان : 45 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.