× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

قرار ملاقات با زندگی

نوع اثر : کتاب

ناشر : تیسا ساغر مهر

نویسنده : ,

مترجم : آذر شعله

صفحات کتاب : 259

کنگره : HB۶۱۵‏‫‬‮‭/ک۲۷۳ق۴ ۱۳۹۷

دیویی : ‏‫‭۳۳۸/۰۴۰۹۴۳

کتابشناسی ملی : 5003178

شابک : 978-600-8942-31-3

سال نشر : 1397

خلاصه اثر

زالیا کاواهاته در کتاب «قرار ملاقات با زندگی» داستان زندگی خودش را تعریف کرده است. کاواهاته که به خاطر شیمی درمانی وضعیت جسمی رنج آوری داشته و ۹۵ درصد بینایی اش را از دست داده است؛ در این کتاب از تجربیات سودمندش در مبارزه با طبیعت برای زندگی کردن می گوید، از امیدی که در او جریان دارد و نمی گذارد تسلیم شود، از فعالیت خیریه اش، از ترک اعتیادش، کارآفرینی هایش و بهبودی ای که پس از این تلاش ها نصیبش شد:

«به پاس تجربیات تلخی که از سر گذرانده ام، موانع بی شمار و ناملایماتی که در زندگی گریبان گیرشان بوده ام و همچنین چالش ها و اشتباهاتی که خطای شخصی خود من بودند، آمادگی نسبتاً خوبی برای رودررویی وگذران سال های سختی که دیر یا زود خواهند آمد دارم. البته که در مواردی ترجیح می دادم سرنوشت کمی با من مهربان تر می بود اما فراموش نکنیم که امروز حاصل گذشته است و از هیچ، هیچ درو می کنیم.

مهم ترین درس ها را در سخت ترین دوران های زندگی ام گرفتم. برای مثال در "ایستگاه آخر" توانایی یافتن دشمنان درونی، شناخت درست و غلبه بر آن ها را در جریان مبارزه ام با سرطان آموختم. بعد از بهبودی خوشبخت تر و پرانرژی تر از پیش بودم. بعدها در طی گذراندن دوره های روان درمانی و ترک اعتیاد صاحب دستاوردهای تازه ای در زندگی شدم. بار دیگر صحنهٔ نبردی را که قدم در آن گذاشته بودم قدرتمندتر از پیش ترک کردم.»

خواندن سرگذشت زالیا کاواهاته برای همه ما درس زندگی است. چه آن ها که با چنین سختی هایی در زندگی دست به گریبانند، چه کسانی که زندگی راحتی دارند و یک درصد هم احتمال نمی دهند دچار موقعیت های سخت شوند و البته خواندن این اثر بیشتر برای آن ها سودمند خواهد بود که از توانایی های خود غافل اند و با وجود تن و روحی سالم از ناتوانی دم می زنند.

کتاب الکترونیکی

9,100 تومان

حجم : 992.3 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 213

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

یک : امروز- روشنگری
۱۹۸۵- همه چیز تار می شود
دو:امروز- چهارچوب ها
۱۹۶۹ تا ۱۹۸۵ روال عادی زندگی
۱۹۸۶ تا ۱۹۸۹ من بیشتر از این می خواهم
سه: امروز، واقع بین، صادق
۱۹۸۹تا۱۹۹۲ فریبکاری آغاز می شود
۱۹۹۲ تا ۱۹۹۳ پله های ترقی
چهار: امروز- با تمام قدرت رو به جلو
۱۹۹۳ تا ۱۹۹۴ در مسیر موفقیت
جولای تا دسامبر ۱۹۹۴- بر لبۀ پرتگاه
پنج: امروز- مصائب از ما آدم های تازه ای می سازند
۱۹۹۵تا ۱۹۹۸- فراز و نشیب ها
۱۹۹۸ تا ۲۰۰۲ بازگشت به خط شروع
شش:هنوز هم یک استثنا
۲۰۰۳تا ۲۰۰۴- سقوط
۲۰۰۴تا ۲۰۰۶ ـ پرواز با چشمان بسته رو به سمت موفقیت
هفت: امروز و فردا

محصولات مشابه

بیشتر