× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

مردی برای همیشه

نمایشنامه ای بر اساس زندگی امام موسی صدر

نوع اثر : کتاب

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

ویراستار : محبوبه قاسمی

صفحات کتاب : 77

کنگره : PIR8184‭ /‮ر‬8625‭م43 1395‬

دیویی : 8‮فا‬2/62‬

کتابشناسی ملی : 4562330

شابک : 978-600-03-0657-1‬‬

سال نشر : 1395

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

دریافت این اثر

کتاب الکترونیکی 5,000 تومان

خرید نسخه چاپی

خلاصه اثر

کتاب حاضر حاوی نمایشنامه هایی است که بر اساس زندگی امام موسی صدر نوشته شده و از مرحله تولد تا ربوده شدن را در هفت صحنه در بردارد. اذان برای موسی، یک شاخه گل برای پروین، روزگار صور، اولین شهید، گفت و گو با سنگ، آزادی را باور کن و مردی برای همیشه عنوان هفت صحنه این نمایشنامه هستند.

برشی از کتاب:
امروز چهارده خرداد سال هزار و سیصد خورشیدی برابر با بیست و چهار رجب سال هزار و چهارصد و چهل و سه قمری، من سید موسی صدر فرزند صدرالدین صدر از اهالی ایران و ساکن لبنان در این زندان با دیوارهای بلند برای شما نامه می نویسم.

من امروز نود و سه ساله می شوم و تولد خود را در این ظلمت و تاریکی به امید دیدن آفتاب جشن می گیرم. می دانم هنوز کسانی چشم انتظار من هستند و من باصدای بلند فریاد می زنم که موسی صدر زنده است. با ایمان به وعده خدا یقین دارم به زودی آفتاب را خواهم دید. در این زندان بشارت خداوند بر ایوب پیامبر را به یاد می آورم و روزهای روشن را انتظار می کشم.

کتاب الکترونیکی

5,000 تومان

حجم : 286.2 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 132

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

اذان برای موسی
یک شاخه گل برای پروین
روزگار صور
اولین شهید
گفت وگو با سنگ
آزادی را باور کن
مردی برای همیشه

محصولات مشابه

بیشتر