× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

چگونه مغناطیس پول شویم؟

نوع اثر : کتاب

ناشر : نسل نواندیش

نویسنده :

مترجم : آناهیتا چشمه علایی

صفحات کتاب : 175

کنگره : HG179‭/ک2چ8 1392‬

دیویی : 332/02401‬‬

کتابشناسی ملی : 2644882

شابک : 978-964-236-406-0

سال نشر : 1392

خلاصه اثر

در کتاب چگونه مغناطیس پول شویم؟ اثر ماری کلیر کارلایل می آموزید که میزان دارایی ما نشان می دهد که خود را چقدر ارزشمند می دانیم و دیگران ما را چقدر ارزشمند می دانند.

کتاب چگونه مغناطیس پول شویم؟ (How To Become A Money Magnet) درباره ی شیوه ی راه اندازی کسب وکار نیست و به شما حسابداری نمی آموزد، بلکه به شما نشان می دهد که چرا مقدار مشخصی پول جذب می کنید و چگونه می توانید پول بیشتری به زندگی تان جذب کنید. این کتاب براساس کارگاه «چگونه مغناطیس پول شویم؟» نوشته شده است. این کارگاه ها روی عده ی زیادی تاثیر گذاشته اند.

طمع کارها همیشه مورد سرزنش قرار می گیرند و به نظر می رسد کار کردن برای پول، خوب نیست. شاید به همین دلیل باور کرده ایم که کلمه ی «پول» رکیک و زشت است و از صحبت کردن درباره ی آن خجالت می کشیم. شاید به دارایی اندک خود قناعت کرده و توانایی هایمان را کتمان می کنیم.

کتاب چگونه مغناطیس پول شویم؟ نوشتۀ ماری کلیر کارلایل (Marie Claire Carlyle) شامل سه بخش است. بخش اول، تئوری جذب پول را شرح می دهد و وضعیت مالی شما را بررسی می کند. در بخش دوم و سوم کتاب، مسیر دو مرحله ای تبدیل شدن به مغناطیس پول بیان می شود. در مرحله ی اول می آموزید که چگونه به سرعت پول را به زندگی خود فرا بخوانید؛ زیرا بسیاری از ما نقشه ی مالی مفصل و تاخیری نمی خواهیم، بلکه تمایل داریم همین حالا نتیجه بگیریم. در مرحله ی دوم که تبدیل شدن به مغناطیس پول است، می آموزیم که چگونه همواره مغناطیس پول باقی بمانیم، جریان مداوم پول را به سوی خود جذب کرده و همیشه در فراوانی و وفور زندگی کنیم.

این کتاب تصادفی به دست شما نرسیده است، بلکه شما آن را به زندگی خود جذب کرده اید؛ زیرا از وضعیت مالی خود به تنگ آمده اید. مسئولیت وضعیت کنونی مالی خود را پذیرفته اید. به راستی می خواهید پول بیشتری در حساب پس انداز خود داشته باشید و آماده هستید برای تغییر دادن وضعیت مالی خود کار متفاوتی انجام دهید.

جملات برگزیده کتاب چگونه مغناطیس پول شویم؟:

- پول همین جاست؛ تنها چیزی که مانع ثروتمند شدن شما می شود، خود شما هستید.
- احساس شما نسبت به ثروت، در میزان جذب آن موثر است.
- ما چیزی را که می خواهیم جذب نمی کنیم؛ چیزی را جذب می کنیم که هستیم.
- اگر هر روز، کارهای همیشگی را انجام دهید، هر شب همان نتایج همیشگی را هم به دست خواهید آورد.
- قصد و نیت ما واقعیت زندگی ما را خلق می کند.

در بخشی از کتاب چگونه مغناطیس پول شویم؟ می خوانیم:

اگر پولی را خرج می کنید که می دانید در واقع آن را ندارید، موثر نیست. آگاهانه فکر می کنید من مثل ثروتمند ها خرج می کنم، پس ثروتمند هستم. ناخودآگاهِ شما می گوید: «من این همه پول ندارم. نباید الان این پول را خرج می کردم.» همیشه این افکار ناخودآگاه ماست که واقعیت مالی ما را می سازد.

یک بار آپارتمان زیبایی اجاره کردم، درحالی که هنوز درآمد مناسبی برای پرداخت اجاره ی آن نداشتم. به زندگی در آن آپارتمان ادامه دادم و وانمود کردم می توانم از عهده ی پرداخت اجاره بر بیایم؛ درنتیجه پس اندازم تمام شد. مجبور شدم با واقعیت روبه رو شوم و آپارتمان را تخلیه کنم.

کتاب‌الکترونیکی

8,900 تومان

حجم : 2.2 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 176

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

مقدمه
بخش اول: درک اصول اولیه
فصل اول: دانش جذب پول
فصل دوم: درباره ی پول چه احساسی دارید؟
فصل سوم: چقدر پول می خواهید؟
بخش دوم: تغییر دادن عادات
فصل چهارم: تغییر دادن عادات
فصل پنجم: انتظار پول بیشتری را داشته باشید
فصل ششم: ثروتمند شدن
بخش سوم: توانایی های بالقوه ی خود را آشکار کنید
فصل هفتم: پاک سازی محیط
فصل هشتم: اشتیاق قلبی خود را دنبال کنید
فصل نهم: اصول ت. الف. ب (تاب)
فصل دهم: همیشه مغناطیس پول باشید!

محصولات مشابه

بیشتر