× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

روزآموز حدیث

حفظ روزانه احادیث موضوعی و کاربردی 14 معصوم)

نوع اثر : کتاب

ناشر : روزآموز

نویسنده :

قیمت نسخه چاپی : 4,500 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 112

رده بندی کنگره : BP136/9‏‫‭‏‫‬‭/ف46ر9 1389‬

رده بندی دیویی : 297/212

شماره کتابشناسی ملی : 2230083

شابک : 978-600-91483-8-7

سال نشر : 1389

برچسب ها: احادیث شیعه

خلاصه اثر

روزآموز حدیث چیست؟

پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی (ع) در حدیث جاودانه و عالمانه ثقلین، دو گرانبها گوهر بی نظیر و مانند - کتاب الله و عترتش - را برای مسلمانان تا قام قیامت سفارش موکد فرموده اند. یقین بداریم و ایمان بداریم که هر کس بدان گوهران چنگ زند و عمل نماید عاقبت به خیر دنیا و عقبی خواهد شد، چون چیزی نیست که برای سعادت بشر در دنیا و آخری نیاز باشد که در این حدیث ثقلین شریف نتوان جست و نتوان یافت.

نشر روزآموز در راستای تکمیل «روزآموز شریعت» خود - که عصاره و جان کلام ثقلین وصیت شده رسول گرامی اسلام (ص) است - اقدام به طراحی و تولید «روزآموز» حدیث کرده که 364 حدیث زندگی ساز و جانبخش 14 معصوم (علیهم السلام) را در 132 موضوع الفبایی طوری آموزش می دهد که به حافظه بلند مدت و دائمی خوانندگانش رفته و سالیان سال - حتی در صورت عدم تکرار - فراموش نخواهند شد.

در گزینش این احادیث گرانبها تلاش کرده ایم تا کاربردی دین آن ها برای زندگی روزمره کنونی از میان مستند ترین و متواتر ترینشان انتخاب شود تا هر حدیث انگیزه و جرقه ای باشد برای تغییر و بهبود وضعیت های روحی، جسمی، روانی، اخلاقی، اجتماعی، اقتصادی، دنیوی، معنوی و ... مخاطبین روزآموز - تا کسی نباشد که از این ستارگان فروزان پند نگیرد و تاثیر نپذیرد.

بر روی هر صفحه ی کتاب - که صفحه سوال و فلش کارت بزرگ یک هفته است - ترجمه فارسی احادیث و موضوع الفبایی آن ها در پشت صفحه که - جواب فلش کارت ها را پوشش می دهد - اصل عربی حدیث و منبع آن آمده است. طریقه حفظ احادیث از دستورالعمل کلی مطالعه کتب روزآموز تبعیت می کند.

کتاب الکترونیکی

3,000 تومان

حجم : 16.6 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 112

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.