× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

آیا تو آن گمشده ام هستی؟

نوع اثر : کتاب

ناشر : نسل نواندیش

نویسنده :

مترجم : هادی ابراهیمی

صفحات کتاب : 519

کنگره : ‏‫‬‮‭HQ801‏‫‬‮‭/د9آ9 138۹

دیویی : ‏‫‬‭‬‭۶۴۶/۷۷

کتابشناسی ملی : ‭م‌۸۳-۷۱۵۷

شابک : 964-412-011-6

سال نشر : 1389

خلاصه اثر

کتاب صوتی آیا تو آن گمشده ام هستی؟ اثر باربارا دی آنجلیس، دانستنی های مفیدی را در مورد شروع رابطه ای سالم و انتخاب فردی مناسب برای ازدواج به شما ارائه می دهد.

با گسترش دانش پزشکی، مبحث نوین روانشناسی و خودشناسی در زمینه ی علم پزشکی شکل گرفت. در سال های اخیر کتب زیادی در حوزه ی خودشناسی ارائه شده اند که در این میان کتاب های باربارا دی آنجلیس (Barbara De Angelis) محبوبیت بالایی در این زمینه دارند.

کتاب آیا تو آن گم شده ام هستی؟ (?Are you the one fore me) راهنمای کاملی برای آغاز یک رابطه محسوب می شود و به شما می گوید که در حقیقت رابطه چیست؟ و درک درستی از آن را در اختیارتان می گذارد و مقدمه ای برای شناخت خود و انتخاب بهتر شخص مورد نظرتان در یک رابطه مناسب است.

عاشق شدن تجربه ای قدرتمند و جادویی محسوب می شود. در آغاز هر گفتگو و هر لحظه، کاملاً منطقی و درست به نظر می آید. اما خیلی زود جذابیت و عاشقی به رابطه ای عادی تبدیل می گردد و مشکلات زندگی مشترک به وجود می آیند. هفته ها و ماه ها طی می شوند تا اینکه یک روز از خود می پرسید آیا او نیمه گمشده ی شماست؟

اگر ازدواج نکرده اید با این کتاب خواهید توانست به ابزار و دستورالعمل های لازم برای انتخابی سالم و موفق برسید و اگر عاشق هستید می توانید از درست بودن رابطه ی خود و موفقیت آن در آینده 100 درصد اطمینان پیدا کنید. هم چنین اگر متأهل هستید به کمک این کتاب می توانید تفاوت های تان را بفهمید و آن ها را متعادل کنید تا بتوانید در کنار هم زندگی شادتری داشته باشید.

این کتاب پنج فصل دارد و در هر فصل به مباحثی چون عشق کافی نیست، چرا و چگونه عاشق شوید؟ و ... پرداخته می شود. افراد زیادی این کتاب را مقدمه ای بر کتاب های دیگر در این زمینه معرفی کرده اند.

در بخشی از کتاب صوتی آیا تو آن گمشده ام هستی، می خوانیم:

«یکی از بزرگ ترین اشتباهاتی که موقع انتخاب همسر می کنیم، توجه به این موضوع است که چقدر «ما» را دوست دارد و چه رفتاری با «ما» دارد، به جای آن که دقت کنیم که با «خودش» چه رفتاری دارد. مردی را می شناسم که مطمئن بود، زن رویاهایش را یافته است. با افتخار می گفت: «هر کاری برای من می کند. خیلی بخشنده و مهربان است. این احساس را به من می دهد که قوی ترین و خوشبخت ترین مرد دنیا هستم.» آن مرد از توجه به این نکته غافل بود که زن کوچک ترین اعتماد بنفسی نداشت...»

کتاب‌الکترونیکی

12,900 تومان

حجم : 2.6 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 519

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

بخش 1: درک انتخاب های عشقی تان
فصل اول: عشق کافی نیست
فصل دوم: چرا و چگونه عاشق می شویم؟
فصل سوم: عاشق شدن به دلایل نادرست
فصل چهارم: شش اشتباه بزرگ که در ابتدای روابط مرتکب م شویم
بخش 2: دوری از فرد نامناسب
فصل پنجم: ده نوع رابطه که سرانجامی نخواهد داشت
فصل ششم: نقطه ضعف های مهلک
فصل هفتم:بمب های ساعتی تفاهم
بخش3: شناسایی فرد مناسب
فصل هشتم: شش ویژگی شخصیتی که باید در همسر آینده ی خود
فصل نهم: بیوشیمی جنسی
فصل دهم: چه کسی برایتان مناسب است؟
فصل یازدهم: تعهد
فصل دوازدهم: حدیث عشق

محصولات مشابه

بیشتر