× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

معجزات قرن حاضر

لحظاتی ناب و داستان هایی اعجاب انگیز از مردمان سراسر جهان که زندگی آن ها به واسطه ی آموزه های لوئیز هی تغییری شگرف کرده است

نوع اثر : کتاب

ناشر : نسل نواندیش

نویسنده :

مترجم : فاطمه باغستانی

صفحات کتاب : 336

کنگره : BJ1595‏‫‭/ھ9م6 1395

دیویی : ‏‫‬‮‭158/0922

کتابشناسی ملی : 3985223

شابک : 978-964-236-694-1

سال نشر : 1395

خلاصه اثر

معجزات قرن حاضر، کتابی به راستی الهام بخش است که در آن بسیاری از مردم سراسر جهان از آموزه های لوئیز ال هی سپاس گزاری کرده اند، چرا که رهنمودهای او زندگی شان را به شکل مثبت دگرگون ساخته است.

کتاب معجزات قرن حاضر (Modern Day Miracles) می تواند به شما، آرامش، انگیزه و شکیبایی لازم را بدهد تا به این شناخت دست یابید که حتی یک فرد به تنهایی می تواند بستری را برای التیام بخشیدن به تمامی دنیا فراهم کند.

در کتاب معجزات قرن حاضر، شاید با خواندن روایت زندگی افراد، تبسمی بر لب هایتان ظاهر شود یا اشکی از چشمانتان سرازیر گردد. مهم آن است که شما نیز می توانید علاوه بر خواندن داستان معجزاتی که در زندگی آن ها رخ داده است، از تمرین ها و عباراتی که در انتهای هر فصل ارایه شده کمک بگیرید و شاهد تحول در زندگی تان باشید، تحولی که شاید بتوان آن را معجزه خواند.

این کتاب در هر فصل، موضوعی عمومی از جمله سلامتی، شغل، وابستگی به مواد زیان بار، روابط و ... را مطرح می کند که بی شک شما نیز در زندگی روزمره درگیر آن ها هستید.

لوئیز هی (Louise L.Hay)، نویسندهٔ پرفروش ترین کتاب در سراسر جهان به نام شفای زندگی، مربی و سخنران است که بیش از 50 میلیون کتاب در جهان به فروش رسانده است. بیش از 25 سال است که او به مردم دنیا کمک می کند تا قدرت های بالقوهٔ خود را در درمان و پیشرفت زندگی بشناسند و اجرا کنند. او در برنامه های تلویزیونی و رادیویی به عنوان چهره ای محبوب شرکت کرده است.

کتاب دیجیتال

11,900 تومان

حجم : 1.3 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 304

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

مقدمه ی نویسنده
بخش اول: سلامتی و موضوعات مربوط به آن
فصل دوم: کنار آمدن با صدمه و درد
فصل سوم: غلبه بر اعتیادها
بخش دوم: زندگی روزمره
فصل چهارم: جذب ثروت
فصل پنجم: مدیریت مشکلات کاری
فصل ششم: مدیریت فرزندان و مسائل خانوادگی
فصل هفتم: آموختن مهرورزی
بخش سوم: احساسات و رفتار
فصل هشتم: دستیابی به سلامت ذهنی
فصل نهم: تغییر باورهای قدیمی
فصل دهم: هدف یابی
سخن آخر
لوئیز هی

محصولات مشابه

بیشتر