× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

عشق غیر منتظره

نوع اثر : کتاب

ناشر : پر

نویسنده :

مترجم : عاطفه میرزایی ملک آباد , فاطمه حسینی شمس آبادی

قیمت نسخه چاپی : 55,000 تومان

صفحات کتاب : 412

کنگره : ‏‫PS۳۶۲۵‭‬ ‭/د۸‏‫‬‭ع۵ ۱۳۹۷

دیویی : ‏‫‬‭۸۱۳/۶

کتابشناسی ملی : 5412872

شابک : ‏‫‭978-622-6041-18-8‬‬

سال نشر : 1397

خلاصه اثر

رمان «عشق غیرمنتظره» اثر «جودی هدلاند»، نویسنده آمریکایی است که تا کنون ده ها رمان پرفروش را در دهه های اخیر روانه بازار کرده است. این کتاب که از مجموعه «پرتوهای امید» انتخاب شده است جایزه انتخاب اثر از نگاه خواننده الهام بخش را در سال 2015 از آن خود کرد.

کتاب حاضر تصویری زیبا از یک رابطه عاشقانه است، مفهومی که در دنیای کنونی شکل صحیح خود را به دلیل فراتر رفتن از حد و مرزهای اخلاقی و مذهبی از دست داده است. نویسنده داستان را با چنان مهارتی در چارچوبی اخلاقی روایت کرده است که اثر را از هر نوع حذف و سانسوری بی نیاز کرده است.

عشق غیرمنتظره داستان عشقی را روایت می کند که از میان غم و شادی، امیدها و تردیدها، ترس ها و شهامت ها و اشک ها و لبخندها جوانه می زند، می بالد و تبدیل به درختی تنومند می شود. در این اثر نویسنده تلاش کرده است مخاطب را به بازگشت به معنای والای عشق در روابط انسانی و حفظ بنیان خانواده دعوت کند.

«اِما کُت را به صورتش فشرد، انگار آن خود پاتریک بود که در آغوشش جای گرفته بود. شکل و قواره او را داشت. حتی همان حس خوب لمس کردن و گرمای تنش. اِما نفس عمیقی کشید و رایحه مخصوص او را استنشاق کرد. عطر ضعیف دیگری به مشامش رسید. کت را بالا آورد و بو را دنبال کرد تا به یقه کت رسید جایی که رایحه قویتر می شد؛ عطر فوق العاده یاسمن یا یک عطر زنانه دیگر...»

کتاب دیجیتال

12,000 تومان

حجم : 1.3 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 289

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.