× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
5 امتیاز
1 نفر

شکار گوسفند وحشی

نوع اثر : کتاب

ناشر : ثالث

نویسنده :

مترجم : محمود مرادی

ارائه دهنده : سپید ماه آوا

گوینده : بهرام ابراهیمی

قیمت نسخه چاپی : 15,000 تومان

صفحات کتاب : 422

کنگره : PL۸۶۲‮‬ ‭/و۴‏‫‬‭ش۸ ۱۳۹۲

دیویی : ۸۹۵/۶۳۵

کتابشناسی ملی : 3186971

شابک : 978-964-380-876-1‬‬

سال نشر : 1392

دریافت این اثر

کتاب صوتی 15,000 تومان

خلاصه اثر

کتاب صوتی شکار گوسفند وحشی اثری ادبی و خارق العاده، نقطه ای برای آغاز شهرت بین المللی هاروکی موراکامی تلقی می شود. این رمان در سال ۱۹۸۲ جایزه ادبی نوما را دریافت کرد.

شکار گوسفند وحشی (A wild sheep chase) به سبک معمایی و اسرارآمیز نوشته شده است. بخش های دیگر این رمان در فضایی سورئال می گذرند و چرخش های پست مدرن نویسنده بین این دو فضا یکی از جذابیت های رمان است. اما داستان این کتاب با پایانی عجیب همراه است و تفاوت بارز آن نسبت به رمان ها و داستا ن های دیگر موراکامی (Haruki Murakami)، این است که وی در این کتاب نوشتن در ژانر پلیسی جنایی را تجربه کرده است.

شخصیت اصلی این رمان یک کارمند تبلیغات بیست و چند ساله است. وی کارت پستالی را از دوستش دریافت کرده و از تصویر آن، برای تبلیغ یک شرکت بیمه استفاده می کند. چیزی که او متوجه نمی شود این است که در منظره ی روستایی به نمایش درآمده در تصویر کارت پستال، گوسفندی با علامت ستاره بر پشتش دیده می شود. او با استفاده از این عکس، به صورت ناخواسته توجه مردی سیاه پوش را جلب می کند که او را در تنگنایی تهدید کننده قرار می دهد: گوسفند را پیدا کن یا با عواقب سختی مواجه شو.

بدین شکل، جست وجویی مفصل و فرا واقعی آغاز می شود که قهرمان داستان را از اماکن پر ازدحام توکیو تا کو ه های دور افتاده و برفی شمال ژاپن با خود همراه می سازد؛ او در این کوه ها، نه تنها اطلاعاتی از گوسفند اسطوره ای به دست می آورد، بلکه با جنبه های تاریک و شرورانه ی وجود خود نیز آشنا می شود. رمان شکار گوسفند وحشی، رمانی غیرمعمول و بسیار جذاب است که توانایی های موراکامی را در داستان سرایی به خوبی نشان می دهد.

انتخاب موسیقی برای چنین رمانی که دائم ما را با حال و هوای متفاوت و متناقض و مرموز همراه می کند، ظرافت ها و پیچیدگی های خاص خود را می طلبد که در این اجرا به آن توجه خاصی شده است.

در بخشی از کتاب صوتی شکار گوسفند وحشی می شنویم:

ساختمان هتل پنج طبقه بود اما می شد یک قوطی غول پیکر هم باشد که روی یک طرف ایستاده است. خیلی قدیمی نبود اما تا حد زیادی مستعمل بود. به احتمال زیاد از همان موقع که ساخته شده بود مستعمل بود. هتل دلفین ما چنین جایی بود اما از قرار معلوم نامزدم به محض این که چشمش به آن افتاد عاشق آن جا شد.

کتاب صوتی

15,000 تومان

حجم : 491.9 مگا بایت

مدت زمان : 707 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.