× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

تو می توانی باعث هر اتفاقی باشی

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : آذرسا

گوینده : نازنین آذرسا

دریافت این اثر

کتاب صوتی 7,000 تومان

خلاصه اثر

جول اوستین در کتاب صوتی تو می توانی باعث هر اتفاقی باشی، با زبانی ساده و شیرین می گوید که شما می توانید در زندگی به هر چیز ناممکنی که تصور می کنید، برسید کافی است ایمان به قدرت و نگاه خداوند را همراه داشته باشید و بدانید که ناممکن ها در زندگی شما شدنی خواهند بود.

جول اوستین معتقد (Joel Osteen) است بدترین مشکلات در زندگی نظیر سرطان نمی تواند مانع رسیدن ما به چیزهایی شود که برای ما مقدر شده است مگر آنکه روحیه مبارزه گر نداشته باشیم. او می گوید خداوند در این جهان به همه موجودات حتی عنکبوتی کوچک توجه دارد تا بتوانند موانع را رد کرده و به خواسته های خود برسند. به گفته او موانع رد شدنی هستند و هیچ ناممکنی نه برای ما بلکه برای هیچ موجودی در جهات هستی وجود ندارد.

کتاب صوتی «تو می توانی باعث هر اتفاقی باشی» یکی از سخنرانی های جول اوستین است که با صدای نازنین آذرسا می شنوید.

جول، یکی از بزرگ ترین روانشناسان انگیزشی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. محتوای صحبت های این فرد، طوری هست که بیشتر به جلسات مشاوره روانشناسی شباهت دارد تا موعظه دینی. او تا به حال هفت کتاب نوشته که تمامی این کتاب ها در صدر کتاب های برتر نیویورک تایمز قرار گرفته اند و بعضی از آن ها بیش از 200 هفته در صدر بهترین کتاب های نیویورک تایمز بوده اند.

کتاب صوتی

7,000 تومان

حجم : 35.3 مگا بایت

مدت زمان : 38 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر