× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

سرگذشت یک تخت خواب

رمان ایرانی

نوع اثر : کتاب

ناشر : ماهواره

نویسنده :

قیمت نسخه چاپی : 14,000 تومان

صفحات کتاب : 76

کنگره : PIR۸۳۴۳‭‬

دیویی : ۸‮فا‬۳/۶۲

کتابشناسی ملی : 5697349

شابک : 978-600-459-573-5

سال نشر : 1398

خلاصه اثر

برای درمان بیماری های روحی و روانی راحترین کار تجویز دارو و پاک کردن صورت مساله است. اما هستن پزشکانی که به ریشه یابی مشکلات بیماران خود اهمیت می دهند و با بررسی بیماری آنها از مشکل روحی و بیماری فرد بیمار یک ابزار می سازند و در اختیار فرد بیمار قرار می دهند و دست در دست بیمار خود از سنگ بزرگی که در روح و مغز بیمارشان وجود دارد یک مجسمه زیبا می سازند و یک بیمار را تبدیل به یک انسان متمایز یک هنرمند و... می کنند.

من یک بیمارم که مبتلا به سندروم وسواس OCD هستم، سال ها توسط پزشکان زیادی با داروهای مختلف درمان می شدم ولی بعد از آشنایی با خانم دکتر ستایش پزشک جدیدم و ریشه یابی مشکلم و تبدیل آن به یه ابزار باعث شد که دیگه از بیماریم رنج نبرم بلکه دریچه ای به یک زندگی جدید برام باز شود.

این دومین تجربه من در زمینه نویسندگی است امیدوارم با خواندن این کتاب بیمارانی مثل خودم با پی بردن به توانایی های پنهان خود به آرامش برسند و همچنین پزشکان هم از ایده های جدید برای درمان بیماران خود استفاده کنند.

کتاب دیجیتال

3,000 تومان

حجم : 394.2 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 74

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.