× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 5

پنجره مخفی، باغ مخفی

برنده جایزه برام استوکر 1990

نوع اثر : کتاب

ناشر : افراز

نویسنده :

مترجم : احسان رییسی

صفحات کتاب : 292

کنگره : PS۳۵۶۶ ‭/ی۸۵‏‫‭ر۲ ۱۳۸۸‮الف

دیویی : ‏‫‭۸۱۳/۵۴

کتابشناسی ملی : 1874124

شابک : 978-964-243-143-4

سال نشر : 1388

خلاصه اثر

«پنجره ی مخفی، باغ مخفی» جدیدترین اثری است که نشر افراز از استیون کینگ منتشر و در دسترس مخاطبان ایرانی قرار داده است. این کتاب نیز همچون بسیاری از کارهای کینگ، در فضایی معماگونه و ترکیبی از واقعیت و وهم شکل می گیرد. اثر به واسطه ی اتفاقاتی که در بطن داستان شکل می گیرد، به ژانر وحشت نزدیک می شود. "مورتون رینی" نویسنده ای است که پس از جدایی از همسرش که به او خیانت کرده، در منطقه ای دور از شهر ساکن شده و به نوشتن پناه آورده. پر کردن دهان شخصیتی داستانی با عکس العمل های تند و صریح برای او با توجه به شغل و استعدادش، کار راحتی به نظر می رسد. حال تصور کنید چنین شخصیتی با شنیدن این جمله، از چرت بعدازظهر بیدار شود:
(شما داستان من رو دزدیدید!)

با این دیالوگ چه تصوری از فردی که در آستانه ی در ایستاده و به نظر مورت بیشتر شبیه شخصیت های رمانی از فاکنر است، در ذهن او شکل گرفته؟ اما چیزی که برای مورت مهم تر از این تصور است، متهم شدنش به سرقت ادبی است. آن هم توسط غریبه ای به نام "جان شوتر". عضو افتخاری انجمن دیوانگان شاخه ی می سی سی پی! مورت رینی ماجرا را جدی نمی گیرد تا در مقابل تهدیدهای جان شوتر گام به گام و در کمال آرامش و خونسردی عملی شود.

تنها راه اثبات اینکه داستان برای مورت رینی بوده، مجله ای قدیمی است که او داستانش را اولین بار در آن منتشر کرده. مورت برای گرفتن مجله، به خانه ی قدیمی خود (جایی که همسر سابقش در آن زندگی می کند می رود). اما اتفاق عجیبی در انتظار اوست. استیون کینگ در این رمان، تعلیق را به شکل جالبی وارد داستان می کند و این گونه به نظر می رسد حوادث داخل رمان، در زندگی واقعی مورت ریمی نیز در حال اتفاق افتادن است.

اگر مخاطب رمان های رازآلود با چاشنی وهم و وحشت باشید، این کتاب را زمین نخواهید گذاشت!

کتاب الکترونیکی

20,440 تومان

حجم : 932.0 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 243

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.