× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

شمع شب های دوییجی

روایت داستانی مهندس شهید سیداحمد حسینی

نوع اثر : کتاب

ناشر : فاتحان

نویسنده :

صفحات کتاب : 180

کنگره : DSR1626‭‬ ‭/ح47‏‫‬‭خ5 1391

دیویی : 955/0843092

کتابشناسی ملی : 3003284

شابک : 978-600-6033-65-5

سال نشر : 1391

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

دریافت این اثر

کتاب الکترونیکی 2,000 تومان

خرید نسخه چاپی

خلاصه اثر

کتاب حاضر اثری از شمسی خسروی می باشد که توسط انتشارات فاتحان منتشر شده است.
این اثر دریچه ای است به باغستان شخصیت این شهید بزرگوار که فرمانده مهندسی رزمی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) و از قله های رفیع ایمان و تخصص بود. این اثر در قالب زندگینامه داستانی به رشته تحریر درآمده است.

در بخشی از این کتاب می خوانیم :
"نشست روی موتور و سید محمد ترک او. مصطفی مرادی را جلوی قرارگاه دید و او را سوار کرد و سه ترک می رفتند خط مقدم. از عقبه که رد شدند. هواپیمایی بالای سرش چرخ می زد. راه را پر پیچ و خم و زیگزاگی می راند و گاه تو چاله ای می افتاد. به یکباره صدای انفجار مهیبی بلند شد. موتور از رو زمین کنده شد و همگی از روی آن پرت شدند. موتور ی کوری افتاد روی تل خاک چندین متر آن طرف تر آتش زبانه می کشید و هُرم آن به تنشان می خورد. بلند شد.

زانوی شلوار سید پاره شده و کف دست هاش خراش برداشته بود. سید محمد م یخندید و غبار لباسش را می تکاند. تن سید از شدت ضربه درد داشت. ایستاد کنار جاده، بوی باروت و دود، فضا را آکنده بود و آتش همچنان دل خاک را می سوزاند. از دور کمپرسی را دید. دست تکان داد. پوست سرخ و سفیدش از دوده، سیاه می نمود. کمپرسی جلو پایش توقف کرد. سوار شد."

کتاب الکترونیکی

2,000 تومان

حجم : 681.4 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 180

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر