× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

رمان 283 گرم عشق

وزن قلب مردان 283 گرم است

نوع اثر : کتاب

ناشر : نسل نواندیش

نویسنده :

صفحات کتاب : 463

کنگره : PIR8134‭‬ ‭/ف3456‏‫‬‭د9 1395

دیویی : 8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 3912888

شابک : 978-964-236-683-5

سال نشر : 1395

خلاصه اثر

کتاب 283 گرم عشق اثر مهرنوش صفایی، رمانی عاشقانه است. در این رمان قصه از روزی شروع می شود که می فهمی نیمه گمشده تو نیمه گمشده دیگری دارد که تو نیستی!!!

عشق نه قانون است نه علم است؛ نه فلسفه و منطق... عشق بی قاعده ترین احساس انسانی است که در چارچوب هیچ دانشی نمی گنجد.

یک روز و یک وقت و یک جا کسی را می بینی و ناگهان احساس می کنی که او همان کسی است که به آن نیمه گمشده می گویند، همان کسی که با او می توانی انسان دیگری باشی و دنیا را طوری تجربه کنی که برایت ناشناخته است...
اما این پایان ماجرا نیست....

در بخشی از رمان 283 گرم عشق می خوانیم:

کتی زشت نبود، خوشگل هم نبود. در واقع با آن شانه های کوچک و قد بلند، با آن پوست سبزه و چشم های درشت مشکی، با آن مژه های بلند و چهرۀ بی فروغ و زرد، با آن کمر باریک و هیکل نحیف و استخوانی، ترکیبی از زیبایی و زشتی بود. شاید درست همین تناقض عجیب بود که عاقبت پای کتی را برای اولین بار به خانهٔ «فاخره» باز کرد.

حالا کتی، بعد از کلی کج دار و مریز کردن با خودش، بالاخره روبروی فاخره نشسته بود و با سری افکنده از خجالت، به فنجان خالیِ قهوه اش چشم دوخته بود.

زن که حدود پنجاه ساله به نظر می رسید گفت:«ببین دختر، ته فنجونت خیلی شلوغ پلوغه و… بعضی چیزها هست که الان اصلاً صلاح نمی دونم درباره شون چیزی بهت بگم… اما اگه بگی دقیقاً دنبال چی هستی، می تونم دربارهٔ همون چیزهایی که می خوای، توضیح مفصلی بهت بدم.»

کتی شرمنده و بریده بریده جواب داد: «نه … من …، حقیقتش من، دنبال چیز خاصی نیستم، اما از بس تعریف شما رو شنیدم، وسوسه شدم بیام اینجا و ببینم شما تو فنجون قهوه ام چی می بینین.»

فاخره به جای جواب، سری تکان داد و با لبخند کجی گفت:«تو طالعت می بینم که حداکثر تا دو ماه دیگه ازدواج می کنی، با یه جوون فوق العاده پولدار و خوش بَر و رو، به شکل عجیبی آشنا می شی و به سال نکشیده می ری سر خونه، زندگیت.»

کتاب الکترونیکی

13,900 تومان

حجم : 1.7 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 511

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

مقدمه
بخش اول
فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
بخش دوم
فصل پنجم
پایان نامه

محصولات مشابه

بیشتر