× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

کار از کار گذشت

نوع اثر : کتاب

ناشر : جامی

نویسنده :

مترجم : حسین کسمایی

صفحات کتاب : 162

کنگره : ‏‫PQ۲۶۲۳‭‬ ‭/‮الف‬‬‬۴۵‏‫‬‭ک۲ ۱۳۹۰

دیویی : ‏‫‬‭۸۴۳/۹۱۴

کتابشناسی ملی : ‭م‌۸۴-۳۷۶۷۰

شابک : 978-964-7468-73-2

سال نشر : 1390

خلاصه اثر

ژان پل سارتر (۱۹۸۰-۱۹۰۵)، نویسنده و فیلسوف فرانسوی است.

«کار از کار گذشت» درباره زن و مردی است که همدیگر را نمی شناسند، جدا از هم و به دلایلی متفاوت می میرند و در جهان پس از مرگ با هم ملاقات می کنند و به هم علاقه مند می شوند.

نام زن «او» و نام مرد «پی یر» است و در طی داستان نویسنده از زندگی این دو می نویسد. همسر این زن او را با خوراندن چند قطره زهر مسموم کرده تا بتواند ثروت این خانواده را از آنِ خود کند.

مخاطب این کتاب از سوی دیگر با زندگی «پی یر» آشنا می شود که رییس یک انجمن است و توسط یکی از اعضای ۱۸ ساله همین انجمن به ضرب گلوله ای کشته می شود.

«او» و «پی یر» در جهان پس از مرگ به هم علاقه مند می شوند و همیشه حسرتی بر دل آن هاست که کاش در زمان حیات با هم آشنا شده بودند. این گونه است که آن ها این اجازه را می یابند به دنیا بازگردند و اگر بتوانند پس از یک روز همچنان به هم علاقه مند باشند و شکی به دل خود راه ندهند می توانند بار دیگر زندگی را تجربه کنند؛ بازگشتی که به نظر آسان و شیرین است اما با مشکلات زیادی همراه می شود.

کتاب دیجیتال

3,800 تومان

حجم : 598.2 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 109

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.