× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

چگونه برتر از دیگران باشید

درس هایی برای پیروزی در زندگی و کسب و کار

نوع اثر : کتاب

ناشر : نسل نواندیش

نویسنده :

کنگره : ‏‫BF۶۳۷‭‬ ‭/م۸‏‫‭‭ب۹۸۲ ۱۳۹۵

دیویی : ‏‫‬‭۱۵۸/۱

کتابشناسی ملی : 4020317

شابک : 978-964-236-709-2

سال نشر : 1395

خلاصه اثر

کتاب چگونه برتر از دیگران باشید نوشته ی محمدرضا بیات سرمدی، یکی از کتاب های انگیزشی و مفید برای موفقیت در کسب و کار و زندگی شخصی است.

اگر مانند اغلب مردم عادت کرده اید که در گوشه ای بنشینید و منتظر بمانید تا آنچه آرزویش را دارید اتفاق بیفتد بی آنکه برای رسیدن به آن بجنگید، بهتر است همین حالا کتاب را به گوشه ای پرت کنید و بی جهت آرامش رخوتناکی را که به آن خو کرده اید برهم نزنید.

این کتابی نیست که پیش از خواب به دست بگیرید و چند صفحه ای از آن را بخوانید تا پلک هایتان سنگین شود و به خواب بروید، بلکه همانند شیپوری است که شما را از خواب بیدار می کند تا برای رسیدن به رویاهایتان بی تاب شوید. پس بهتر است پیش از آنکه شروع به خواندنش کنید کمی با خودتان خلوت کنید و از خود بپرسید آیا به راستی در جستجوی برتری و عظمت هستید یا به معمولی بودن و میان مایگی خشنودید؟

اگر در تصمیم خود برای رسیدن به برتری مصمم هستید باید بگویم همراه مناسبی را برای خود برگزیده اید؛ زیرا این کتاب حتی لحظه ای شما را آسوده نمی گذارد و هر روز و هر شب شما را وامی دارد هرچه بیشتر اوج بگیرید و به جایگاه بلند مرتبه ای دست یابید که به راستی لایقش هستید.

در بخشی از کتاب چگونه برتر از دیگران باشید:

یکی از شوخی های تلخ روزگار این است که انسان ها اغلب بهترین و بدترین لحظه های زندگی شان را با کسی تجربه می کنند که عاشقانه دوستش دارند! هنگامی که آسمان عشق صاف و آفتابی است تنها یک لبخند معشوق کافی است تا قلب مان را سرشار از سعادتی ابدی کند، اما زمانی که ابرهای سیاه شک و بدگمانی آسمان را پوشانده است آن گاه همان لبخند دروازه ای رو به جهنم می شود که شعله های سوزانش قادر است خوشبختی و آرامش مان را به تلی از خاکستر تبدیل کند.

یکی دیگر از شوخی های روزگار این است که مدرسه و دانشگاه هم زمان بزرگ ترین نعمت و عظیم ترین نکبت زندگی هر انسان متمدنی است! هر نوزادی وقتی با شوق فراوان دنیای تنگ و تاریک رحم مادر را ترک می کند و پا به دنیای شگفت انگیز می گذارد در آفرینش به شکل یک نابغه استثنایی و یک هنرمند خلاق به دنیا می آید. بزرگترین چالش زندگی اش این است که چگونه نابغه باقی بماند و هنرمند از دنیا برود.

از دوران نوزادی زمانی که درون گهواره ای آرام گرفته ایم تا وقتی درون یک تابوت به آرامش ابدی می رسیم همه مظاهر قدرت از ما می خواهند فکر نکنیم و تنها به فرمان ها گردن نهیم. در کودکی وقتی نور خورشید از گلدان قدیمی که بر سر تاقچه خانه پدری بود عبور می کرد و رنگین کمانی از رنگ هایی زیبا بر دیوار سفید خانه می آفرید، ما که کودکی پنج ساله بودیم به شوق بازی با رنگ ها و کشف شگفتی ها به سمت گلدان می رفتیم که ناگهان پدر با ابروهایی گره خورده به ما فرمان می داد: «دست نزن!»

کتاب الکترونیکی

10,900 تومان

حجم : 700.0 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 137

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

تقدیم به
تشنه برتری باشید
خودتان باشید
به سبیل تان دست نزنید
عقل دیگران را تعطیل کنید
هرگز سوار کشتی تایتانیک نشوید
داستان دوم
داستان شما و کسب وکارتان
گوساله سامری را نپرستید
سرتان را محکم به دیوار بکوبید
درون مغزتان یک علامت سوال نصب کنید
دنیا را در مشت خود بگیرید
خودتان را از نو بیافرینید
از ترافیک لذت ببرید
بندبازی بیاموزید
مغزتان را بشویید
پنجه ی عقاب را بشکنید
از مادرشوهرها بیاموزید
پیش از مُردن، زندگی کنید
جنگل را ترک کنید
همنشین ستارگان شوید
هوشمندانه کله شقی کنید
معادله را درست حل کنید
تور خود را پهن کنید
اژدها را بکُشید
خود را از بردگی نجات دهید
کوروش را از خواب بیدار کنید
به خودتان ایمان بیاورید

محصولات مشابه

بیشتر