× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
5 امتیاز
1 نفر

غدیر در مدائن

نوع اثر : کتاب

ناشر : شهید کاظمی

نویسنده : ,

صفحات کتاب : 76

کنگره : ‫‬‭BP24/84‭‮‬‫‬‮‭/غ4 1392

دیویی : ‫‬‭297/93‭‮‬

کتابشناسی ملی : ‫ 3283230‬

شابک : 978-600-92782-7-5

سال نشر : 1392

خلاصه اثر

در این کتاب برای اولین بار از زاویه ای دیگر به واقعه غدیر پرداخته شده و سوال و جواب جوانی ایرانی به نام مسلم و حذیفه یمانی والی مدائن به صورت روایتی داستانی بیان شده.

... سخنان حذیفه برای مسلم خیلی شیرین بود و تبسمی زیبا بر لبانش خودنمایی می کرد. اما بی صبرانه منتظر بود ادامه ماجرا را بشنود:

«اندکی بعد پیامبر بیدار شد. چشمانش را گشود و پیش از ما سلام کرد، همیشه همین طور بود. سپس رو به علی کرد و با تبسم فرمود:«سر مرا از دامن چه کسی گرفتی؟»

علی گفت:«از دامن دحیه کلبی»

پیامبر اندکی تأمل کرد و فرمود:« او جبرئیل بود! علی جان! وقتی وارد شدی چه گفتی و او چه پاسخ داد؟» علی گفت: «سلام کردم و او جواب داد: علیک السلام یا امیرالمؤمنین و رحمه الله و برکاته».

رسول خدا فرمود:« یا علی! پیش از اینکه اهل زمین با این عنوان برتو سلام کنند، فرشتگان خدا و ساکنان آسمان ها با عنوان امیرالمؤنین برتو سلام کردند. جبرئیل این کار را به امر خداوند انجام داد و پیش از ورود تو به من گفت که این دستور خداست! و خداوند از من خواسته است تا این مسئله را میان مردم بازگو کنم و به یاری او این کار را خواهم کرد.»

کتاب‌الکترونیکی

1,500 تومان

حجم : 478.5 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

فصل اول
فصل دوم
فصل سوم

محصولات مشابه

بیشتر