× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
10 / 4.6

خلاصه اثر

اگر فردی پرمشغله با حجم کاری بالایی هستید، حتما کتاب صوتی تکنیک های مدیریت زمان به روش GTD اثر دیوید آلن که یکی از بهترین کتاب های مدیریت زمان است را مطالعه کنید.

مدیریت زمان یا Time Management، برنامه ریزی و دانستن تکنیک مدیریت زمان یکی از عوامل موفقیت در کسب و کار است که برای دستیابی به آن علاوه بر انجام دادن کارهای مهم در ابتدا و تمرکز به چیزهای دیگری نیز نیاز دارد.

افرادی که مشغله کاری زیادی دارند حتی تصور اینکه می توانند از زندگی لذت ببرند برایشان محال به نظر می رسد. اما واقعیت آن است که شما می توانید تمامی مسئولیت ها و وظایف خود را به بهترین وجه انجام داده و در کنار آن امور روزمره و خصوصی خود را نیز مدیریت کنید.

به نظر منطقی می آید که در ازای وقت و انرژی که صرف نموده اید، به بیشترین بازده دست یابید و در این راستا سعی دارید کارها را بدون کمترین اتلاف وقت و با سرعت هر چه بیشتر به پیش ببرید. در ضمن اطمینان از اینکه کاری که هم اکنون در حال انجام آن هستید دقیقاً همان کاری است که باید در این لحظات انجام می دادید، مایه ی آرامش شما خواهد بود.

کتاب تکنیک های مدیریت زمان به روش Getting Things Done در 5 مرحله ی ساده به شما کمک می کند تا روند اجرای کارهایتان را ساماندهی کنید.

کتاب دیجیتال (صوت و متن)

5,000 تومان

حجم : 26.7 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 35

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

به کتاب مدیریت زمان به روش GTD خوش آمدید.
هنر به پایان رسانیدن کارها
مدل ها و عادات قدیمی ناکارآمد هستند.
تصویر بزرگ در برابر توجه به جزئیات
اصل وضعیت آماده در هنرهای رزمی
ماهیت واقعی کار دانش گرا
مدیریت فعالیت ها، مهم ترین چالش شماست.
اهمیت انجام امور از پایین به بالا
مدیریت عمودی و افقی اقدامات
کنترل امور زندگی تان را به دست بگیرید.
جمع آوری
جمع آوری صد در صد امور ناتمام
ابزارهای جمع آوری
صندوق های ورودی تان را مرتبا خالی کنید.
زمان بازبینی فرا رسیده.
چه چیزی را چه موقع بازبینی کنیم؟
پیاده سازی سامانه ی GTD

محصولات مشابه

بیشتر