× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
5 امتیاز
3 نفر

بشنو از نی

نوع اثر : کتاب

ناشر : لیله القدر

نویسنده :

قیمت نسخه چاپی : 8,000 تومان

صفحات کتاب : 50

کنگره : ‫‬‭BP268/0422‫‭‭/ص‌7 1382

دیویی : ‫‬‭297/774

کتابشناسی ملی : 729265

شابک : 978-964-7803-01-4

سال نشر : 1382

خلاصه اثر

مروری بر دعای ایو حمزه ثمالی آن ها که هستی و زندگیشان را در رفتن ها دیده اند و ماندن را گندیدن و پوسیدن، این ها در این جریان و در این حرکت با مانع ها و درگیری ها رو به رو می شوند. مانع ها و درگیری هایی که در همه جا خانه گرفته اند. در درون آن ها در خانه آن ها، در محل و شهر و جامعه و در تمام جبهه ها. این درگیری مستمر، ناچار بحران ها و التهاب ها و اضطراب ها و زمزمه هایی به وجود می آورند و روح ها هر چند به قدرت کوه ها هم که باشند، با چنین زمزمه هایی همراه خواهند شد.در برابر این اضطراب ها و زلزله ها که یک عامل طبیعی هستند می توان چند گونه برخورد کرد: این چیزها می تواند آدمی را بشکنند و هرز کنند و می توانند او را آماده سازند و به قدرت و توانایی بیشتر برسانند.در این حرکت و درگیری و در کنار تحول ها و تغیرهای مستمر: آن ها که لرزیده اند و زیر و رو شده اند، ناچار به ثابت و حق، به الله نزدیک می شوند و این اوست که آن ها را به ثبات و امن رهنمون می سازد. سرچشمه اصلی این قطره های امن و امان دو چیز است: یکی قرآن و دیگری پیوند و دعا. در این نوشته، با ارائه تحلیلی از دعا، مروری شده به دعای ابوحمزه ثمالی و آن را در دوازده فراز: توجه، حیرت و تنهایی، امن، حمد، قصد، اقرار، اعتذار، طلب، خستگی در راه، ایمان، توحید و خواسته ها، توضیح و تفسیر می نماید.

کتاب دیجیتال

2,500 تومان

حجم : 377.6 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 50

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

مقدّمه
قرآن
دعا
1- تمرکز و حضور
2- حرکت و اقدام
3- شناخت موضع و جایگاه خویش
4- تسلّط بر دعاها
5- زمینه سازی
نگاهی کلی
حیرت و تنهایی
أمن
حمد
قصد
اقرار
اعتذار
طلب
خستگی و درگیری
ایمان
توحید
خواسته ها و نیازها
1- توجه
2- حیرت و تنهایی
3- امن
4- حمد
5-قصد
6- اقرار
7-اعتذار
8-طلب
9- خستگی در راه
10- ایمان
11- توحید
12- خواسته ها

محصولات مشابه

بیشتر