× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
6 / 4.8

خداحافظ کرخه

نوع اثر : کتاب

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

صفحات کتاب : 78

کنگره : PIR7953‭/م‌965‮الف‌‬8 1369

دیویی : 3‮فا‬8/62

کتابشناسی ملی : 516578

سال نشر : 1369

شابک دیجیتال : 978-600-03-1854-3

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

خلاصه اثر

کتاب خداحافظ کرخه نوشته داوود امیریان است . کتاب از 4 بخش تشکیل شده است و هر بخش شامل چند فصل . موضوع این کتاب جنگ ایران و عراق است . هرفصل این کتاب به موضوعی خاص اشاره دارد و به طور سلسله وار پشت سر هم می آیند و یک داستان را شکل می دهند . ابتدا از جریان اعزام شروع می شود و سپس به اردوگاه و جریان حملات و عملیات ها و در انتها بازگشت به خانه .داستان به زبان شیرین و ساده برای نوجوانان نوشته شده است .

گزیده متن :

من متولد 1349 هستم . درحالی که حدالقل سن برای اعزام 17 سال تمام بود . با یکی از دوستانم که قبلا به جبهه رفته بود ، مشورت کردم . قرار شد فتوکپی شناسنامه ام را دست کاری کنم . همین کار را کردم و به پایگاه ابوذر رفتم .پذیرش بسیج طبقه دوم بود . عرق سردی تنم را می لرزاند . تا به حال از این کارها نکرده بودم . با دلهره وارد اتاق شدم . مردی پشت میز نشسته بود تا مرا دید با نگاهی براندازم کرد و بی مقدمه پرسید : متولد چه سالی هستی ؟

48.... متولد 1348 هستم .

کتاب الکترونیکی

4,500 تومان

حجم : 930.6 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 78

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

بخش اول
فصل ١
فصل ٢
فصل ٣
فصل ٤
فصل ٥
فصل ٦
بخش دوم
فصل ١
فصل ٢
فصل ٣
فصل ٤
فصل ٥
فصل ٦
فصل ٧
فصل ٨
فصل ٩
فصل ١٠
بخش سوم
فصل ١
فصل ٢
فصل ٣
فصل ٤
فصل ٥
فصل ٦
فصل ٧
فصل ٨
فصل ٩
فصل ١٠
فصل ١١
فصل ١٢
بخش چهارم
فصل ١
فصل ٢
فصل ٣
فصل ٤
فصل ٥
فصل ٦
فصل ٧
فصل ٨
فصل ٩
فصل ١٠
فصل ١١

محصولات مشابه

بیشتر