× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
4 / 5

رستگاری (سرخپوست مرده)

نوع اثر : کتاب

ناشر : نشر دنیای بازی

نویسنده :

صفحات کتاب : 260

برچسب ها: سرخپوست

خلاصه اثر

"سرخ پوست رستگاری مرده" یا با ترجمه ای دقیق تر"رستگاری در خون" با انتشارش غوغایی در دنیای بازیهای رایانه ای به پا کردو ده ها جایزه ی بهترین بازی سال را از آن خود کرد.این بازی که توسط استودیوی راک استار، اساتید قصه گویی درختی وساخت بازی های دنیای باز ساخته شده ،مهمترین وسترن تاریخ بازی ها نامیده می شود. قهرمان این داستان جان مارستون یاغی شش لول بندی است که روزگاری را به جرم و جنایت گذرانده اما چندسالی است که دست از این کارها کشیده ودر مزرعه ای دور از هیاهو زندگی می کند.آرامش موقتی زندگی اوبا ورود ماموران ایالتی که همسر و پسرش را به اسارت می گیرند، برهم میخورد. آن ها از جان میخواهند که هم قطاران سابقش را تحویل قانون دهد وجان برای این کار سفری را در غرب و جنوب آمریکا آغاز می کند؛ آمریکایی که رو به زوال است ودر آن توحش مدرن در لباس تمدن آرام آرام جایگزین توحش کهن می شود.

کتاب الکترونیکی

4,200 تومان

حجم : 759.1 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 260

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

سلام آمریکا
دوستان جدید، مشکلات قدیمی
اهلی در سرزمین اسب های وحشی
واقعیت سیاست
اکسیر جوانی
مَرد مُرده
ایرلندی پر دردسر
از ماست که بر ماست
بانی مک فارلین
اسب تروا
مکزیک، سرزمین انقلاب ها
معنی تمدن
بازگشت یک اسطوره
ناجیِ آبراهام
آبراهامِ ناجی
اِل پرسیدیو
اسکالرا، وعده گاه نهایی
تاوان گذشته
در خانه با داچ
رویارویی با حقیقت
بازگشت به خانه
دوستان قدیمی، مشکلات جدید
پدر و پسر
دوئل
راه پدر
موخره

محصولات مشابه

بیشتر