× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
2 / 5

درخت توت پیر

نوع اثر : کتاب

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

صفحات کتاب : 59

کنگره : ‫PIR8040‭‬ ‭/و523‫‬‭د4 1386

دیویی : ‫‬‭‭8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 1035231

شابک : 978-964-506-372-4

سال نشر : 1386

شابک دیجیتال : 978-600-03-1908-3

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

خلاصه اثر

« درخت توت پیر» مجموعه داستانی است نوشته نسرین خوش خرام است که چاپ اول آن به تازگی توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.

به گزارش ستادخبرانتشارات سوره مهراین کتاب مشتمل بر 14 داستان کوتاه است که عنوان «درخت توت پیر» برگرفته از یکی از داستانهای کتاب است . برخی از عناوین این داستانها عبارتند از:« قاب عکس، کلاه های بافتنی، روسری یاسی، چشم های سیاه رویا، چشم روشنی ، درخت توت پیر و ... »

نویسنده در این داستانها سعی کرده با بهره گیری از نثری روان و ساده به بیان مفاهیمی چون عشق، پیری ،‌شهادت ، مسائل روزمره زندگی و... بپردازد . قصه « درخت توت پیر» ماجرای زندگی یک پیرزن و فرزندش و مشکلات مالی آنهاست.

شاید ویژگی بارز این کتاب رئالیسم جاری در تمام سطور آن است که مخاطب را به تماشای ماجراهایی آشنا اما قدیمی می برد ،فضاهایی به دور از زندگی تکنولوژی زده عصر کنونی و زندگی که در سادگی اما سختی پیچیده است.

درقسمتی از « درخت توت پیر» می خوانیم:

« به سختی از زمین بلند شد. بافه موهای حنایی اش را به پشت انداخت و به طرف صندوق خانه رفت.کاسه ای برداشت. از اتاق بیرون رفت. ... میانه لب و زبانش چیزی را زمزمه می کرد و توت جمع می کرد. روی آجرها پر بود از لکه های توت های رسیده و له شده. وقتی کاسه پرشد از جا بلند شد. به طرف شیر آب رفت و توت ها را شست. وارد اتاق که شد، کاسه توت را جلوی توران و کریم روی قالی گذاشت.»

کتاب الکترونیکی

3,000 تومان

حجم : 415.4 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 59

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

‌مچ‌بند چرمی‌
قاب عکس‌
سوت‌
کلاه‌های بافتنی‌
روسری یاسی‌
‌بچه‌محله
کیف قهوه‌ای‌
لیلا‌
چشم‌های سیاه رویا‌
مادر‌
جام نقره‌ای‌
تحا‌فی‌
‌درخت توت پیر
چشم‌روشنی‌

محصولات مشابه

بیشتر