× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
242 / 4.9

صدای پای آب

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : تأمین محتوای نگین

گوینده : خسرو شکیبایی

کنگره : ‫‭PIR8090/آ16‫‭ 1389‮ س

دیویی : ‫‭8‮فا‬1/62

کتابشناسی ملی : 2003384

شابک : 978-964-7998-30-7

سال نشر : 1389

خلاصه اثر

سهراب سپهری -۱۵ مهر ۱۳۰۷ در قم – ۱ اردیبهشت ۱۳۵۹ در تهران- شاعر و نقاش ایرانی بود. او از مهم‌ترین شاعران معاصر ایران است و شعرهایش به زبان‌های بسیاری از جمله انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و ایتالیایی ترجمه شده‌است. وی پس از ابتلا به بیماری سرطان خوندر بیمارستان پارس تهران درگذشت. شعر وی صمیمی، سرشار از تصویرهای بکر و تازه‌است که همراه با زبانی نرم، لطیف، پاکیزه و منسجم تصویر سازی می‌کند. از معروفترین شعرهای وی می‌توان به: نشانی، صدای پای آب و مسافر را نام برد که شعر صدای پای آب یکی از بلندترین شعرهای نو زبان فارسی است.
زنده یاد خسرو شکیبایی ،شعر صدای پای سهراب را با صدای زیبایش دکلمه کرده است. جلوه های ویژه صوتی،صدای زیبای خسرو شکیبایی،محتوای زیبا و صمیمی شعر صدای پای آب و... همه و همه درکنار هم ،لذت مطالعه را چندین برابر کرده است!

کتاب دیجیتال (صوت و متن)

رایگان

حجم : 6.2 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 13

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه اندروید