× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
5 / 5

راز قلعه افلاک

نوع اثر : کتاب

ناشر : سوره مهر

نویسنده : ,

صفحات کتاب : 112

کنگره : ‫‬‭PIR8262‭/و265‫‬‭ر2 1391

دیویی : ‫‬‭[ج]8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 1678486

شابک : 978-964-506-729-6

سال نشر : 1391

شابک دیجیتال : 978-600-03-1919-9

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

خلاصه اثر

کتاب حاضر داستانی علمی - تخیلی برای گروه سنی‏ نوجوانان است. داستان درباره دختری به نام نیلوفر است که همراه پدر و مادر وبرادرش در یکی از شهرک‏های اطراف قلعه «فلک افلاک» درخرم‏ آباد زندگی می‏ کند. پدر نیلوفر مسئول موزه قلعه است. یک شب‏ نیلوفر همراه با معلم جغرافی و دوستانش برای دیدن شهاب‏ های ‏آسمانی به قلعه می‏روند. وقتی نیلوفر برای پیدا کردن نقش ه‏م قوایی ‏اش که باد با خود برده بود از جمع دوستانش جدا می‏ شود. به‏ برج دوم قلعه می‏رسد و در آنجا انعکاس نور و حرکت عجیبی از نورتوجه‏ اش را جلب می‏کند و برای پیدا کردن راز آن شبح به سمت برج‏ چهارم قلعه پیش می‏رود که ناگهان در یک تونل می‏ افتد و در آنجاچند شی‏ء فلزی پیدا می‏کند. نیلوفر با کمک برادرش که به دنبال اوآمده بود، به جمع دوستان باز می‏گردد. او ماجرای پیدا کردن اشیاءفلزی را با برادرش در میان می‏گذارد و از نقوش روی آنها کپی تهیه‏ می‏کند. آنها این جریان را برای دایی محمود که محقق «مرکزفضایی آسیا»است تعریف می‏کنند. دایی با دیدن علائم و نقوش،حدس می‏زند آنها علائمی هشدار دهنده از سوی موجودات فرا زمینی ‏باشند. از طرفی با دزدیده شدن اشیاء فلزی، آنها مصمم می‏ شوندبرای کشف راز این علائم به قلعه بروند. اما در آنجا توسط موجودات‏ فرازمینی دزدیده شده و به فضا برده می‏ شوند... کتاب در 8 فصل با عناوین:«اعلام خطر»، «نشانه ‏های تمدن‏ باستانی»، «راز قلعه»، «مسافران سرزمین دور»، «گمشدگان»، «برفراز سیاره زاکس»، «هوشمندان حیات برتر»، «آردها و تصاویر سه‏ بعدی» تدوین شده است. این کتاب توسط مرکز آفرینش‏ های ادبی تدوین و منتشر شده است.

کتاب الکترونیکی

5,000 تومان

حجم : 431.8 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 112

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

فصل 1
اعلام خطر
فصل 2
نشانه های تمدن باستانی
فصل 3
راز قلعه
فصل 4
مسافران سرزمین دور
فصل 5
گم شدگان
فصل 6
بر فراز سیاره ی زاکس
فصل 7
هوشمندان حیات برتر
فصل 8
آروها و تصاویر سه بُعدی

محصولات مشابه

بیشتر