5 امتیاز
1 نفر

آینه

نوع اثر : کتاب

ناشر : خاکریز ایمان و اندیشه

نویسنده : , , , , ,

قیمت نسخه چاپی : 10,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 77

شماره کتابشناسی ملی : 3777367

شابک : ‫978-600-94659-6-5‭‬

سال نشر : 1393

خلاصه اثر

مجموعه داستان‌های «آینه» حاوی ۸ داستان‌ کوتاه درباره برهه­‌هایی از زندگی برخی افراد حاضر در حادثه عاشورا، منتشر شده است.
هر داستان این مجموعه را یکی از نویسندگان حوزه داستان قلم زده است؛ که شامل داستان‌هایی از ابراهیم حسن بیگی، اکبر صحرایی، منیژه آرمین، علی‌اکبر والایی، شیرین اسحاقی، سهیلا عبدالحسینی و بیژن کیا است.
بخش پژوهشی و مدیریت هنری داستان­‌ها توسط گروه پژوهشی شهید صدر(ره)، متشکل از جمعی از طلاب مدرسه علمیه مشکاة، در مؤسسه خاکریز ایمان و اندیشه انجام شده است.
علاوه بر استفاده از منابع تاریخی، در تهیه این مجموعه از مشاوره محمدحسین رجبی دوانی در زمینه تاریخی و احمد شاکری در زمینه ویژگی­‌های داستانی نیز بهره برده شده است.
... اسلام برنامه ی همه جانبه ای ست که خداوند تبارک و تعالی برای سعادت انسان در دنیا و آخرت در اختیار او قرار داده است. این برنامه انسان را بر مبنای توجه و آگاهی به سوی سعادت راهنمایی میکند و در مقابل شیطان و تمدن های شیطانی به دنبال غفلت و نادانی انسان هستند تا او را از مسیر سعادت به بی راهی بکشانند.

کتاب دیجیتال

3,000 تومان

حجم : 753.7 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 152

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دریافت نسخه اندروید

موضوعات

فهرست

صدای پای آب
رد شمشیر بر پیشانی
ببار ای اشک بر کویر ندامت
تردیدی تکرار شونده
عشقم را نمی فروشم
دور شو!
سریده در دام
درنا های فرات

محصولات مشابه

بیشتر