0.3 امتیاز
4 نفر

دختر ماجراجو

نوع اثر : کتاب

ناشر : آرمان رشد

نویسنده :

قیمت نسخه چاپی : 10,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 160

رده بندی کنگره : ‫PIR8356‭‬ ‭/ر16‫‭د3 1393

رده بندی دیویی : ‫‭8‮فا‬3/62

شماره کتابشناسی ملی : 3284807

شابک : 978-964-8310-87-0‬‬

سال نشر : 1393

خلاصه اثر

ماجرا از اینجا شروع شد که:
در روستایی پر از شور و نشاط، با مردمانی خونگرم که به مهمان نوازی معروف بودند، دختری متولد شد. ناز و تپلی لپ هایش قرمز عین انار، چشمانی سیاه و بادامی، همچون شب، با بینی قیطانی و خوش فرم، لبانش چون غنچة نشکفته و سیمایی زیبا، همچون ماهرویان و فرشتگان که همه محو تماشای آن شده بودند ، لحظه ای سکوت حکم فرما شد. ناگهان بچه به گریه افتاد و سکوت را شکست، همه به وجد آمدند و سعی کردند تا کودک را آرام کنند.
چند روزی از تولد بچه می گذشت، همة فامیل دور هم جمع شده بودند، که مادر بچه گفت: «لطفاً کمی ساکت باشید می خواهم مطلبی را بگویم من و پدرش تصمیم گرفتیم اسم این دختر ناز و توپولی و ته تغاری را بگذاریم نادیا به نظر شما چطور است؟» همگی با خوشحالی گفتند: «عجب اسم قشنگ و خوبی واقعاً برازنده است» و شروع کردند به تکرار اسم نوزاد «نادیا، نادیا...».گفتند و خندیدند، نمی دانید چه لذتی داشت ... آن شب برای همه یک شب به یادماندنی شد.
.... نادیا پس از سپری کردن دوره متوسطه وارد دانشگاه شد.او به علت بیماری مادرش مجبور شد چند جلسه کلاس نرود به همین دلیل با یکی از همکلاسی هایش رفت و آمد می کند اینجاست که بین نادیا و برادر دوستش علاقه ای به وجود می آید و همین علاقه ....

کتاب دیجیتال

3,400 تومان

حجم : 919.9 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 160

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دریافت نسخه اندروید