× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
4.1 امتیاز
8 نفر

دی‌دی دیر کن

قصه های مادر بزرگ

نوع اثر : کتاب

ناشر : موسسه ی نشر قدیانی

نویسنده :

مترجم : سارا قدیانی

تعداد صفحات نسخه چاپی : 12

رده بندی دیویی : ‫‭‮دا‬300‫‭‮گ‬252د‌ 1389

شماره کتابشناسی ملی : 1120330

شابک : 978-964-536-263-6

سال نشر : 1389

دریافت این اثر

کتاب صوتی رایگان

خلاصه اثر

سلام به همه ی دخترها و پسرهای گل و خوبم. حالتون چه طوره؟ بازم امروز برای همه ی شما یه هدیه ی دیگه آوردم. کتابی به نام "دی دی دیر کن". این کتاب رو "تونی گراس " نوشته و من براتون تعریف می کنم.

اما قبل از شنیدن و خواندن کتاب، بهم بگید امروز صبح به موقع از خواب بیدار شدید؟ به موقع به مدرسه رفتید؟ به موقع تکالیفتون رو انجام دادید؟ اصلاً کارهاتون رو سر وقت انجام می دید یا نه، همیشه با تاخیر به کارهاتون می رسید؟

شما دوست عزیز من بین بزرگ ترها و دوستان تون به یه فرد منظم که همیشه همه ی کارها و برنامه هاش سر وقت انجام می گیره مشهورید یا ....؟

واقعاً چرا بعضی ها همیشه کارهاشون رو دیر انجام می دن؟ "دی دی " قصه ی ما هم از این دسته بچه هاییه که همیشه دیر به کارهاش می رسه و همه از دستش ناراحتند. بیایم با هم این داستان رو بشنویم و ببینیم سرانجام "دی دی"چی می شه.

کتاب صوتی

رایگان

حجم : 914.8 کیلو بایت

طول صدا : 3 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه اندروید