× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
4.3 امتیاز
10 نفر

حماسه تپه ی برهانی(بخش اول)

نوع اثر : کتاب

ناشر : عماد فردا

نویسنده :

گوینده : نازنین فاطمه اتفاق

استودیو : مرکز امور توانبخشی نابینایان کشور (رودکی)

قیمت نسخه چاپی : 17,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : ‫176

رده بندی کنگره : DSR1629‭‬ ‭/ط2آ3 ‫‭ 1392

رده بندی دیویی : 955/08430922‭‬

شماره کتابشناسی ملی : 3408292‬

شابک : 978-600-92826-3-0

سال نشر : 1392

دریافت این اثر

کتاب صوتی رایگان

خلاصه اثر

«حماسۀ تپۀ برهانی» روایت رشادت و ایثارگری دلاور مردانی است که در سودایی عارفانه امتثال فرمان قافله سالار عشق را کمر بسته و فارغ از همۀ تعلقات و دلبستگی ها بر سمند عشق نشسته و سویدای دل را به ذکر و مناجات آزادگی شستند.
در این خون نامه، سخن از آزاد مردان سینه سرخی است که با پای ارادت به میدان های نابرابر نبرد شتافتند و با توسن تسلیم و رضا، سوار بر امواج خطر، آذرخشی شدند و سینۀ تاریکی را دریدند تا انسان فرو رفته در گرداب شقاوت را به ساحل رستگاری و سعادت رهنمون شوند.
«حماسۀ تپۀ برهانی» یادآور پایمردی حماسه آفرینانی است که با عزمی پولادین بر سفینۀ یقین سوار شدند و تا قاف حادثه و حماسه رفتند و گرچه مرغ جان از قفس تن آزاد و مزرع آزادی را تا ابد با خون سرخشان آبیاری کردند، خاطره هایی آفریدند که در همارۀ روزگار الهام بخش و رهنمای رهپویان راه عدالت و آزادگی خواهد بود.

کتاب صوتی

رایگان

حجم : 62.1 مگا بایت

طول صدا : 60 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دریافت نسخه اندروید