× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 5

الی و اکان

نوع اثر : کتاب

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

مترجم : کمال‌ بهروزکیا

صفحات کتاب : 49

شابک دیجیتال : 978-600-03-1532-0

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

خلاصه اثر

داستان اُلی و اُکان نوشته هربرت گونتر است که کمال بهروز کیا آن را ترجمه کرده است. تصویرگر این کتاب پِترا پرونبست است. این کتاب را مرکز آفرینش‌های ادبی برای کودکان منتشر کرده است.

اُلی پسربچه‌ای هفت‌ساله است. خیلی دوست دارد برادر بزرگ‌تری داشته باشد که در مدرسه از او حمایت کند. پدر و مادر اُلی به دنبال فرزندی می‌گردند که پدر و مادر نداشته باشد تا او را به فرزند‌خواندگی قبول کنند. پس از دو سال تلاش پسرکی را در پرورشگاهی می‌یابند که پدر و مادرش را در تصادف از دست داده است.

پدر و مادر اُلی، پسربچه‌ را به خانه می‌آورند. نام پسربچه اُکان است. اکان بزرگ‌تر از اُلی است. اُکان غمگین است و گاهی به فکر فرو می‌رود و به پدر و مادر و پدر بزرگش فکر می‌کند و کم‌حرف است. اُلی از این موضوع ناراحت است و تلاش می‌کند به هر نحوی شده اُلی را به حرف بیاورد و با هم بازی کنند. بالاخره اُلی موفق می‌شود در و آن دو برای هم برادرهای خوبی می‌شوند.

در مدرسه هم دعوایی می‌شود و اکان به یاری اُلی می‌شتابد. اُلی خوشحال می‌شود و به آرزویش می‌رسد.

کتاب الکترونیکی

1,000 تومان

حجم : 10.8 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 49

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

برادر بزرگ تر
فرزندخوانده
شوالیه ی مغرور
هفت دور تا اشتوتگارت
راز
اُلی و اُکان

محصولات مشابه

بیشتر