× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
4.9 امتیاز
87 نفر

زیارت عاشورا

صوت و متن همگام با نوای 6 مداح اهل بیت علیه السلام

خلاصه اثر

از آیت الله بهجت پرسیدند: داستان ها و قضایایی از کسانی که پیوسته زیارت عاشورا می خواندند و به این صورت، متوسل می شدند، گردآوری و چاپ شده است نظر حضرت عالی در این باره چیست؟ ایشان پاسخ داده اند که: متن زیارت عاشورا، بر عظمت آن گواه است؛ خصوصا با ملاحظه آنچه در سند زیارت رسیده است که حضرت صادق علیه السلام به صفوان می فرماید: این زیارت و دعا را بخوان و بر آن مواظبت کن. به درستی که من چند چیز را بر خواننده آن تضمین می کنم: ۱. زیارتش قبول شود. ۲. سعی و کوشش وی مشکور باشد ۳. حاجات او هرچه باشد، برآورده شود و ناامید از درگاه خدا برنگردد. ای صفوان! این زیارت را با این ضمان، از پدرم یافتم و پدرم از پدرش...تا امیرالمؤمنین علیه السلام و حضرت امیر نیز از رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم و رسول خدا از جبرئیل و او هم از خدای متعال نقل می کند و هرکدام این زیارت را با این ضمان، تضمین کرده اند و خداوند به ذات اقدس خود قسم یاد نموده که: هرکس این زیارت و دعا را بخواند، دعا و زیارت وی را بپذیرم و خواسته اش هر چه باشد، برآورده سازم.
در این محصول متن عربی زیارت عاشورا با صوت همگام شده است و ترجمه زیارت نیز در دسترس قرار گرفته است.همچنین زیارت عاشورا را می توانید با نوای شش مداح اهل بیت علیه السلام بشنوید.

کتاب دیجیتال (صوت و متن)

رایگان

حجم : 32.0 مگا بایت

طول صدا : 137 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 37

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه اندروید

موضوعات

فهرست

حاج محمود کریمی
حاج مهدی سلحشور
حاج محسن فرهمند
حاج میثم مطیعی
حاج منصور ارضی
حاج سید مهدی میرداماد

محصولات مشابه

بیشتر