× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

اشتباه قشنگ

مجموعه داستان کوتاه

نوع اثر : کتاب

ناشر : افراز

نویسنده :

قیمت نسخه چاپی : 5,600 تومان

صفحات کتاب : 80

کنگره : ‫‭PIR8041‮‫‭‮الف‬5 1386

دیویی : ‭8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 1157402

شابک : ‫‬‭9789642837779

سال نشر : 1386

خلاصه اثر

... دیگر سوت کشتی ها و پرواز پرندگان برای او جلوه نداشتند. تیفانی هم مثل شهرش برایش یکنواخت و کوچک شده بود. مدت ها بود که از لیدا خبر نداشت. نمی دانست چه شده؛ و تنها به آن تک خیابان دراز فکر می کرد که در آن قدم می زد. گذشت زمان به او آموخته بود که در خانه ی دل به جست وجوی جهان باید رفت. توی آینه خودش را نگاه کرد. موهایش جوگندمی شده بود. بارانی را پوشید و سیگاری روی لبش گذاشت؛ و از کافه بیرون رفت.
... برافروخته توی اتاق قدم می زدی. نمی توانستی قبول کنی دستم نبوده. مگر نگفته بودم چرا تنها شده ام. مگر تو با من همدردی نکرده بودی. حالا می گفتی: کاش من تنهایی تو را داشتم. یک زندگی آرام و راحتی داری، و مثل من زندگی پریشانی نداری. نه غم بچه داری، نه غم نان. دیگر چه می خواهی؟ مرا زیر رگبار ملامت گرفته بودی و می گفتی: تو تنها نیستی. وگرنه این رفتار را با من نمی کردی. از حرفت دلگیر شده بودم و می خواستم جواب ات را بدهم. اما بهتر دیدم به احساساتم لگام بزنم.
نمی خواستم بگویم که ظاهر قضیه را می بینی. چیزی که آزارم می دهد بی هویتی است. برای همین همیشه با خودم درگیرم. نمی دانستم چطور این حس را به تو منتقل کنم. تا می گفتم: ببین لیلا. سرم داد می کشیدی و نمی گذاشتی حرفم را بزنم. و من سکوت می کردم...

کتاب دیجیتال

5,600 تومان

حجم : 328.0 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 68

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

تالار عروسی
نان
خورشید تابان
با شما نیستم با خودم هستم
گریز از خود
هنرکده
دست
اشتباه قشنگ
قصر دلگشا
نام دیگر عشق
پسر فاطی
صبحانه در تیفانی
آوا خودرو
قاشق چای خوری
روبه روی دیوار
پرسش و نقش واژه ها
آسایشگاه
هاپو
نانوایی تهران
واژه ی مشترک
عشق ما
پدرمادرکش ها
او
فصل مشترک
پوست اندازی

محصولات مشابه

بیشتر