5 امتیاز
8 نفر

خلاصه اثر

سردار ماجراجوی اسپانیایی به نام فرانسیسکو پیزارو برای کشف سرزمین‌های ناشناخته در قاره جدید همراه گروهی کوچک عازم آمریکا می‌شود، آنها پس از تلاش و ناکامی سرانجام به سرزمینی می‌رسند که تا آن زمان پای هیچ کاشف دیگری به آنجا نرسیده است.

مارتین در پرو زندگی می کند سرزمینی در آمریکای جنوبی. او سربازی اسپانیایی است. مارتین بیشر عمرش را در مبارزه ی به خاطر زمین ثروت و صلیب گذرانده است.
او میلیون ها پزو ثروت دارد. او وقتی جوان بود در ویرانی پرو دست داشت. جنگی برای ویرانی و البته به دست آوردن طلا. اما نه اندکی طلا. آنقدر که شاید کسی آن حجم طلا را هرگز یکجا ندیده است.
او از زندگی خود سخن می گوید. ماجرای 167 مرد که امپراطوری 24 میلیون نفری را فتح و غارت و ویران کردند.
او معبودی داشت به نام پیزارو، که خرابه ترین خانه در اسپانیا مال اوست. او از ماده خوکی شیر خورده است. او حالا 60 ساله است. دو بار به دنیای جدی سفر کرده است او که 60 ساله است به اسپانیا برگشته. طلای بسیاری به کارلوس شاه، شاه اسپانیا بخشیده است تا امتیاز کشف سرزمین پرو و مقام فرمانروایی بر آنچه که قرار است فتح کند به دست بیاورد.

کتاب صوتی

رایگان

حجم : 41.3 مگا بایت

طول صدا : 103 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دریافت نسخه اندروید